28498 entry daha
  • tatlı rüyalar vadetme
    zihnim kararıyor
    öbür taraftan gülüşmeler
    kafamdaki hayali insanlardan

çığlıklar, çığlıklar, çığlıklar, çığlıklar
    yarattığım insanlardan
    duymak istemiyorum
    yarattığım insanlardan

aklımı kaybediyorum, kuzey yıldızı gibi titriyorum
    güzel gelecek vadetme, inanmam
    zaten yok olup gideceğimmm

çığlıklar, çığlıklar, çığlıklar, çığlıklar
    yarattığım insanlardahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa.
    duymak istemiyorummmmm.
  • 1000000 borç hergün işleyen faiz piyasanın kilit olması ve hiçbir şeyi satarak borcun üstesinden gelememek çokça şans bolca duaya ihtiyacımın olması...
  • 1 yaşındaki oğlumun ateşli olması. oğlum uyuyor ama gözüme nedense uyku girmiyor.
  • psg-dortmund maçı.

nasıl maçtı haaamk. tekrarı için bekledim.

şükür tengrime, yok bir derdim. olana da köktengrim kut versin.
  • uykusuzluğa bağlı baş ağrısı ve yine uykusuzluk
  • yarın kargo gelecek. yapılacak bir ton keyifli iş de var...
    neyse ben yattım. gece bekçilerine selam olsun.
  • beyin durmaz çünkü. hatta bazen fazla çalışır. durmuyor efendim durduramıyoruz. bazen gerçekçi olsun diye, rüyalarda bilinçaltının giydiği insan kıyafetlerini kullanarak monologlar kurmak yerine, doğrudan kendi kendisine konuşmak ister. gecenin üçü de tam bunun saatidir zaten.
    olsun, beni uyutmayan konular için uykusuzluğa hep değmistir. ortaokulda lisede kitap okuyup, düşünüp yazmak için uyumazdım. üniversitede ders çalışmak için uyumazdım. doktorada anksiyete bozukluğundan uyumazdım. şimdi ise, empati yapmak ve sorun çözmek için uyuyamıyorum. güzel bir beynim var, bu uykusuzluklar yüzünden kendisine kızamıyorum. zaten uyku yerine ne ile meşgul ise, mutlaka sonuç almıştır.
  • onu düşünüyorum ve gene erken kalkacağım hala ilk günkü gibi aklımda güzellik belki bilmiyorsun ama seviliyorsun.
  • amerika'dayım ameka bu yüzden olabilir mi acaba!
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap