18091 entry daha
  • normal işleme şüpheli işlem etiketi koymama konusunda kendisini çok geliştirmesi gereken alışveriş sitesi. sanki fiyat güncellemesi yapana kadar satışı engellemek için kullanıyorlar gibi.
  • amazondan ne mal alırım.
    ne de satarım.
    milletin hesabını banlayıp, paralarına aylarca hatta yıllarca çöküyorlar.

sakın bir şey almayın.
    diğer alışveriş siteleri zarar ederken, bunlar dünya kadar karı nasıl elde ediyorlar diyordum.

satış yapanların mağazalarının parasına çöküp yıllarca kullanıyorlar.
    ne alın ne de aldırın.
  • 1 ay önce aldığım projeksiyon cihazı gümrüğe takılmış. madem gümrüğe takılacaktı neden sipariş alıyorlar?
  • halen kerry logistic ve kolay gelsin ile olan yurtdışı kargo sorununu çözememiştir. 18 nisan'dan bu yana havada duran uçak: görsel
  • kargolarımı öngördüğünden 2 gün önce teslim ederek yine sevindirmiştir.
  • ağızlarına girenin uzunluğuna önem verenler için,

milimetre başına en uygun fiyatlarla bu haftanın kampanyası
  • müşteri hizmetleri çözümsüzlük üzerine iş yapıyor. kuzenime almış olduğumuz bir laptop aldıktan 2 gün sonra 1000 tl indirime girdi. müşteri hizmetlerine yazdığımda ürünün bahar fırsatı logolu ürün olduğu ve aradaki farkın kampanya bitiminde hediye çeki olarak tanımlanacağı söylendi. kampanya bitti ama herhangi bir çek tanımlanmadı.defalarca görüşme sağladım ama bana ne denirse beğenirsiniz ? ürün kırmızı logolu bahar fırsatı ürünü değil o yüzden hediye çeki tanımlayamayacağız. müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmeler aşağıda görsellerde mevcut. sorun 1000 lira değil ama müşteriye önce kampanyalı ürün hediye çeki vereceğiz deyip sonradan da bunu kabul etmemek amazon firmasına hiç yakışmadı. neyse ki ürünün kutusunu dahi açmadık kullanmadık. iadeyi kabul ettiler sadece ve iade edeceğiz.
    görsel
    görsel
hesabın var mı? giriş yap