18675 entry daha
  • maçın mvp'si seçilmiş , senin pelotana gurban.
  • genc, ciddi gelecek vaadeden ve simdiden basarili bir turk futbolcusu. fakat can yucel siiri mi okuyoruz, eksi'de bu arkadasin basligini mi okuyoruz belli degil...

"yapma cocuk"
    "etme cocuk"
    "sana helal olsun cocuk"
    "ahim olsun sana cocuk"
    "en guzel sen kostun cocuk"
    "askolsun cocuk"

evladim, kelime dagarciginiz bu kadar kisitli mi ya?
  • ilk 11'de çıktığı ilk maçında golünü atmış, takımına 3 puan kazandırmış ve maçın adamı seçilmiştir. helal olsun.
  • attigi her golde rudiger'in kendisinden daha fazla mutlu olmasina hastayim. evladi gibi seviyor.

ya da evi arabayı satti arda'nin gol atmasına bastı. böyle mutluluk az görülür. adamsin rudiger.
  • arda maçın adamı seçildiği gibi golden bağımsızlık olarak, realdeki en iyi topunu oynadı. defans katkısı en büyük zaafıydı bu maç çok çalıştı ve özgüven olarak pozitifti, el freni değildi bu sefer. harikasın arda..
  • fb arda güler'den gelen parayı ne yaptı biliyor musunuz ? cengiz ünder'i aldı. sonra niye 10 yıldır şampiyon olamıyoruz bizim şampiyon olmamızı istemiyorlar, ligden çekilelim :)
  • görsel

maç sonu bütün kameralar arda'yi gösterdi. yolu açık olsun.
  • ne emre mor ne pörtlek gözlü götoş. hepsi cırt, harika bir detaysın arda
  • netflix: arda güler belgeseli, 2040.

o zaman 19 yaşındayım, ancelotti o dönem bizim teknik direktör, o sezon pek oynatmıyor beni, süre alamıyorum, neyse bi sociedad maçı vardı, ilk 11 başlattı, 29. dakikada sağdan carvahal açtı yerden, gelişine sert vurdum, kalecinin bacak arasından, maç bitti 1-0, maçın oyuncusu ödülünü de verdiler, zaten o maçtan sonra da açtık arayı iyice şampiyonluk geldi. ballon d’or’a giden yol açıkçası böyle başladı.

edit: imla
  • haliyle maçın adamı seçilmiştir. daha nice başarılara. sahada arda güler ve 21 tane orta klas topçu vardı.
576 entry daha
hesabın var mı? giriş yap