56994 entry daha
  • “bana aşık mısın” ? diye sorduğunda korkup kaçmıştım. o zaman küçüktüm tabi. sevdiğimi söyleyecek cesaretim yoktu.

aradan geçen 22 yılda her zaman seni düşündüm acaba nerdedir ? ne yapıyordur o da beni düşünüyor mudur ?

umarım her zaman mutlu olursun. o zaman cevaplayamamıştım sorunu. evet o zaman seni seviyordum , ilk aşkımdın.
  • hiçbir insan ya da ilişki mükemmel değildir, ama gösterilen çaba çok kıymetlidir sen onca çabamı görmezden gelip hiçe saydın. cesaret edip seni istemiyorum demek yerine mükemmel ilişki istiyorum safsatasına inandırdın kendini bi korkak gibi!
  • la la land.
    link
  • çok özledim seni.
  • seninle cebelleşekirler kendi doğrumu yanlışımı unuttum. neyi sevip neyi sevmediğimi unuttum. ben olmak nasıl bir şeydi unuttum kendimi bulamıyorum.
  • fiziksel olarak da psikolojik olarak da hiçbir zaman iyileşemeyeceksin.

fiziksel olarak iyileşemeyeceksin. doğanın karakterine bir nişane olarak yüklediği virüsünle yaşayıp o bozuk genlerini yeni nesillere aktaramadan ölüp gideceksin.

psikolojik olarak iyileşemeyeceksin. terk edilme, yalnız kalma korkunu işlevsiz savunma mekanizmalarınla bastırdığın, değersizlik hissine ve kabul görme ihtiyacına bağlı yaşadığın hızlı kimlik dönüşümlerinle bi ona bi buna tutunduğun, bugün var yarın yok konseptli ilişkiler ve bugün mükemmel yarın bok şeklinde değerlendirdiğin kişiler içinde boğulduğun, kimseye güvenemediğin, paranoyalarınla gerçeklikten koptuğun, boşlukta hissetme örüntünü bir türlü dindiremediğin, anlık seni saran kaynağı belirsiz huzursuzluklarınla çöktüğün, günaşırı gelen kontrolsüz öfke nöbetlerinle kendini yediğin ve tüm bunların sonucunda en yakınındakileri kendinden koşarak kaçırdığın, sadece maskenle kurduğun yüzeysel ilişkilere tutunabildiğin, her seferinde tam bu sefer oldu derken kısa molalar ardından aynı başlangıç noktasına tekrar tekrar dönüp, yine evine varamadığını fark ettiğin bir hayat sürerek ölüp gideceksin.
  • veteran komedyen gibisin.
  • hayatın bilgi olduğunu ben de biliyorum ama bunu anlatmak için dalavere çevirmene gerek yok.
  • 11 mayıs'ta ilk kez yüzyüze geldiğimiz o yerde , o vapuru bekleyeceğim,konusulmadik herşeyi konuşmak için.bir dost gibi.guzel iki dost.

geleceğini biliyorum ve bekliyorum.
  • yollar seni bana getirdi.
292 entry daha
hesabın var mı? giriş yap