18942 entry daha
  • genclerbirligi ve turk futbolunun, dunyaya armagan ettigi potansiyel tasiyan futbolcudur. bakalim onunde uzun bir futbol gelecegi olacak, sonra gelip buralari okuruz.
  • savunma yapmayı öğrenmediği müddetçe real madrid'te oynaması mümkün değil. gol attığı ve çok övüldüğü sociedad maçından sonra söylüyorum bunları.
    bu savunma ile olmaz.
  • bugüne kadar yurtdışına giden tüm türk futbolcuları canı gönülden destekledim. geçen yıl bu çocuğun transfer sürecini büyük bir gururla tv.den izledim.

ama gelin görünki görgüsüz fb taraftarlarının sanki çocuk fb fabrikasında üretilmiş gibi sahiplenmeye kalkması, en ufak bir eleştiride ağır saldırması ilk defa bir türk oyuncuya karşı toplumu bölme riski var!

aman dikkat edin şampiyonluk gitti diye çocukca şeylerle teselli bulmak kimseye bir şey katmaz!
  • newcastle united, arda güler için kesenin ağzını açtı.

73.278.000 euro.

(central)
  • fifa mobilde 83+ yukarı cikartamadik
  • candaş tolga ışık: "gol sevincin ne anlama geliyor?"
    arda güler: "tevekküle dayanıyor. ben her şeyin allah'tan geldiğine inanıyorum."

galiba anadolu gençlik derneğiyle bağlantılı bir arkadaş. görsel görsel görsel yaptığı gol sevinciyle bir şeyler sezmiştim. küçük bir araştırmayla durumu netleştirdim.

günün birinde "kim ne derse desin benim başkomutanım recep tayyip erdoğan'dır" diye bir söylemle karşımıza çıkabilir. henüz çok genç, öğreneceği çok şey var. umarım tüm türkiye'nin sahiplenebileceği bir kariyer inşa eder.
  • (bkz: arda turan) loading.

anadolu irfanına ait popülist söylemleriyle çok beğeni alan gencecik ve başarılı sporcu. umarım eğitimini aksatmaz ve gelecekte utanacağı şeyler söylemez/yapmaz. ne yazık ki profesyonel bir sporcu olmak sadece iyi top oynamak demek değil. mentor, menejer ve ebeveynlerine büyük iş düşüyor.
  • aykut demir loading
  • çocuk gol sevinciyle ilgili allah’tan bahsettiği için burada bir takım tip alerji semptomları göstermeye başlamışlar. siyasete falan yoran olmaya başlamış bile. rte olmadan müslümanlık düşünemeyen küt kafalılar sizi.

insanların inançları olabilir yavrum hayırdır ne oluyor size/

güç sizin elinizde olsa var ya dindarlara adım attırmazsınız. allah muhafaza etsin.

ismail kartal, kerem aktürkoğlu, ismail yüksek ve arda turan’a karşı yapılan canhıraş eleştirelerin altında da islam ile ilgili duruşları var. kininizde boğulun.

tanım: bu açıklamasıyla ve baştan aşağı itidalli duruşuyla beni kendine daha da hayran bırakmış yıldız.
41 entry daha
hesabın var mı? giriş yap