• abartılmış şehirlerden, batıya doğru nedense bütün iller abartılır. oysa doğuda çok daha temiz nezih düzenli şehirler var.
  • insan kalitesi nedeniyle her zaman en önlerde yer alan kent
  • yeme, içme önerisi bekleyen sayın arkadaşlar. sevgili iyi niyetli, enerji yüklü bireyler. zilyon tane youtube videosu var, 1, 2, 3, eksiseyler.com rehberi var, farkındalığınız mı az, mal mısınız ben çok çözemiyorum. bir sonraki süreçte, nerede ne yenir ne içilir diye soranı, kuyubaşına ya da emek mahallesine yönlendireceğim.
  • ben gençken her yer bardı şimdi adım başı kahveci.
    bir dönemde metre kareye en çok internet cafe düşen şehirdi, neyse.

bira 120 tl olunca gençler adına üzülüyorum ama bu kadar kafeinde yükleme yapmayın bünyeye.

önerin ne derseniz, kar marjını düşürüp küçük pub açın derim.
    bende uğrarım.
  • oturulacak muhit ve eğlence yerleri hakkında yazarlardan dönüş beklediğim eğlenceli şehir.
    bu sefer kalıcı yerleşebilirim ama ne nerede birkaç kişiden fikir alsam daha iyi olur.
  • 2000lerin başında yaşadığım canım şehir.
  • bu şehir o kadar ucube doldu ki gece hayatı çok varoşlaşmaya başladı
  • anadolumuzun en sevilen şehirlerindendir. iyi ki böyle bir şehrimiz var.
  • gerizekalı öğrenci kitlesi -aile evinde bastırılmış yaşayıp eskişehir'de eğlencenin bokunu çıkaran anadolulu öğrenciler- yüzünden bomboş tiplerin bastığı şehir.

amınakoydunuz şehrin. gelen çekiyo uyuşturucuyu, estiriyor terörünü. kadın döveninden tut çoluk çocuk darp edenine kadar.

dün yaşadığım olayı vakti gelince yazacağım buraya ama hastaneye giderken ekip otosu içinde en az 10 adet darp ve kadına saldırı anonsu duydum.

mutlu musunuz lan "no context eskişehir"ciler? lilith partinizde erkek sikme derdinde takılırken sıra size gelecek haberiniz yok. salak saçma tivitlerinizle güzide şehri sıradan bir anadolu şehrine çevirdiniz. sizin eseriniz bu, gurur duyun.

bu şehrin acilen uyuşturucudan arındırılması gerekiyor. barlar sokağının güzelce temizlenip her bar arasına belirli bir mesafe koyulmalı. her geçen gün batıyor kodumun şehri.

edit: imla.
  • g*öt kadar şehir olmasına rağmen istanbuldan berbat trafiği var.

iki adımda bir ışıklarda durup 2 saat yeşil yanmasını beklemekten arabanın tutamağına asacaktım kendimi artık.
hesabın var mı? giriş yap