• günün ve hatta yılın en güzel haberi budur herhal. tabiiki gerçekleşirse.

edit: lan tamam haber bir alay dengesizliği içinde barındırıyor olabilir amma velakin bu türkiye şartlarında okulunu bitirmiş kıt kanaat geçinen evli insanlar için über güzel bir haberdir. hea sen diyorsan ki ben ödedim herkes ödesin şu fıkrayı da bilare okuyuver: #38015090

edit ıı: haberin götlüğüne geldik sayın seyirciler! anlaşıldığı kadarıyla sadece okuyanların başlarını bağlamak için aptalca bir taktikten başka birşey değilmiş.

gaynak
  • tam oha çok iyiymiş hemen evleneyim diyordum ki gsb nin sitesine girdim ve şöyle bir açıklama gördüm:

www.gsb.gov.tr/haberdetaylari/1/3454/evli-ogrencilere-burs-mujdesi.aspx

yani suat kılıç böyle bir şey dememiş. daha ilginç bir şey demiş:

"şu an evli üniversite öğrencilerinden yurtta barınma ücreti almama ve burs verme konusunda çalışma başlattık."

evlendikten sonra yurtta kalacaksam o nasıl evlilik olacak acaba. yurtta beraber kalacaz desek daha bu sene başında karma yurtlar kaldırıldı.

ee nerde yapacak bu gençler 3 çocuğu?

suat başgandan ek açıklama bekliyorum.
  • birilerinin evlilik, çocuk gibi olayların bedavaya olmadığını anladığını gösteren olay.
  • ticaretine baslayacagim olay.

6000 tl karsiliginda universite son sinif öğrencilerinin kyk borclarini silmeyi planlıyorum.

bosanma masraflari benden.
  • hangi mantıkla çalışma yapıldığını anlamadığım düzenleme. ulan gelişmiş devletler bilimi, sosyal projeleri, araştırmayı teşvik eder bizim dangozlar ise evliliği. ulan evlenmek ile öğrenim kredi borcunun ne alakası var? dertleri insanların özel hayatlarına zaaflarından faydalanarak müdahale etmek ve kendi istedikleri hayat tarzını dayatmaktır, net.
  • gerçek olması durumunda:

çocuk yapınca kadınlar okulu bitiremeyecek ve hep birlikte çocuk gelinlere daha da yaklaşacağız. okumasına gerek yok ki zaten bitiremeyecek, diyecekler.

önce herkesten parayı alalım sonra boyunlarına ip bağlayarak geri veririz zihniyetinden başka bir şey değildir.
  • ciddi anlamda erken evlenmeyi sağlar, çok net.
hesabın var mı? giriş yap