3202 entry daha
  • sağlık sistemini batırmış bakan.

hastanelerde doktor yok. dün bodrum devlet hastanesine genel cerrahi doktoruna görünmek için gittim. bir sivilce kıl dönmesi mi diye merak etmişti. cildiyeci yok.

koca bodrum'a genel cerrahide bir doktor varmış ve sürpriz yerinde yok!

gidip özele 1400 kira bayıldım.

randevu alınmıyor, doktor bulunmuyor. güya bunlar hastaneleri düzeltmişlerdi. tamamen yok ettiler sistemi.
  • bakanlık görevini sadece kendi hastaneleri için yapan kişi.

insanlar kamu hastanelerinde randevu bulabiliyor mu 1 sene sonrasına mr randevuları veriliyor mu pek umrunda değil.
  • hastaneleri bitiren pandemi zamanı popülist bakanımız
  • özel hastaneler hasta olmayan bebekleri bile yogun bakıma yatırıp link vatanı günlüğü 8 bin lira olacak şekilde dolandırıyorlar, buradan kendilerine soruyorum yıllardır o koltukta bulunuyorsunuz bu şekilde vatana ihanet edip, kahpelik yapanlara karşı verilen cezaların arttırılması konusunda hangi çalışmaları yaptınız? bu şekilde vatanını dolandıran, el kadar bebekleri rezil eden kahpelerin olduğu kaç tane hastaneyi kapattınız? görevinizi iyi yaptığınızı düşünüyor musunuz?
    sayenizde bugün benim bebeğim hastaneye yatırılsa bizzat kendim görerek kan aldırıp sonra da alınan kanı farklı bir test merkezinde kontrol ettirecek konumdayız koskoca devletimizin içinde bulunduğu hal evet benim eserim, kimsenin suçu yok.
    devlet hastanelerinin ve ülke sağlığının durumunu öğrenmek istiyorsa böyle bir video bırakıyorum youtube
  • kahrettin, koca sağlık sistemini mahvettin denilen medipol bakanı.
    işi gücü oturduğu yerden twit atmak. başka bir işi yok. yazıklar olsun hala görevde tutuluyor bu adam.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap