57897 entry daha
  • sportif direktörlüğü bir şekilde kurumsallaştırması gereken takım. erden timur'un yaptıklarını daha bilinçli, organize ve kurumsal biçimde yapacak bir profesyonel ihtiyaç var kesinlikle. yönetimlerin kafasına göre "veli, futbol takımı sende. sen ilgilen." gibi amatörlüklerin artık tarihe karışması gerek. göztepe'nin kurduğu organizasyonu bu yüzden çok önemsiyorum. tam olması gerektiği gibi.
  • 163952611

kazandıkları çakma penaltılarla ve bize kadıköy'de orospuçocuğu djiku'nun icardi'ye dalması sonucu ali koç korkusundan 'verilemeyen' penaltı ve e kırmızı kart verilseydi annenizle cilveleşmeye devam ediyorduk. 3 yıldızlı ezik kulübün boktan taraftarı! koç'u da sikti mı gs siktiiiiii. fenasikti hem de... eyv. cnm
  • manchester'ı altimiza aldık ve 4. yaptık. uel de sparta'yi içerde 3-2 yendik dışarıda 4 yedik ve elendik. fener köy takımı norsejelaandn 6 yedi. 15-20 milyon euroluk takımdan! münih gs maçını izle ıcardi 5 cm önde olmasa bugün real madrid'le otnayan munih'i yenerdi gs! içerdeki maçı saymıyorum bile ver yenildk ama zaman geçirmeye oynadı koskoca bayern!!! galatasaray'la uğraşanın çocuğu olmaz lan!
  • rakiplerini kudurtan spor kulübü! ağlamaya devam orospuçocukları. türkiye'de futbolda tek bir baba var galatasaray adı. yurtdışında (rakipler bilmez fbjk) galıtasıray diye okunur.
  • alanyaspor, başakşehir, galatasaray, gaziantespor, hatayspor, kayserispor, konyaspor, trabzonspor ve rizespor. mehmet büyükekşi'yi destekleyen kulüpler sıralı liste. böyle de enteresan bir lig.
  • erden timur devam edecekmiş, şimdi suyun karşısı düşünsün.
  • çok umut vadediyor. evet praga elendik, kopenhaga yenildik ama avrupada oynadığımız futbol, ligde son düzlükteki karakter, okan buruk futbolu, erden timur vizyonu bize güzel şeyler hayal ettiriyor.

gelecek sezon 3 kupa ve 5. yıldız, şampiyonlar ligi son 16 artık yeni hedef bence ki eğer başarırsak o zaman okan buruk ile 4. yıl çok farklı şeyler konuşturur bize. ayağına taş deymesin cimbomum.
  • (bkz: gereksiz bilgiler)

bu sezon önümüzdeki maçlarının tamamını (4 maç) kazanırlarsa rekor kıracak kulüptür.
    105 puanla bir sezonda 100 puanı geçmiş kulüpler arasına girecektir.
    ayrıca bu liste içinde de en yüksek puanla şampiyon olmuş takım olma ünvanını barry town ile paylaşacaktır.

100 puanı geçen 6 kulüp bulunmaktadır. *

(bkz: manchester city)
    (bkz: juventus)
    (bkz: barcelona)
    (bkz: real madrid)
    (bkz: celtic)
    (bkz: barry town)

kaynak
  • süheyl batum'un çok güçlü bir listeyle başkan adayı olacağı konuşuluyor.

öncelikle adayları "2 sene önce neredeydin?" diyerek yıpratmamak lazım. 2 sene önceki kaosu yönetebileceğini, küme düşmekten zor yırtan takımı ayağa kaldırabileceğini düşünmemiştir ve aday olmamıştır.

şu anda ise işler iyi gidiyor, bankalar birliği anlaşmasından çıkılmak üzere ve önü açılmış bir kulüp var. bir kişi çıkıp "ben bu olumlu şartları dursun özbek'ten daha iyi yönetirim" deme hakkına sahiptir. adaylıkları böyle düşünmek lazım. kulübü bataklıktan çıkardı diye dursun özbek kulübün sahibi olmuyor. mustafa cengiz de kulübü dursun özbek'in ilk döneminde sebep olduğu bataklıktan çıkarmıştı ancak iyi şartları düzgün yönetemedi ve hüsrana yol açtı. dolayısıyla takımı bataklıktan çıkaran kişilere vefa göstermek zorunda değiliz, aksine bu şartları daha iyi yönetip daha başarılı olacak isimlere şans tanımalıyız. belki de bu kişi yine dursun özbek'tir, ancak çok adaylı bir seçime girmenin de bir zararı yoktur.

ben dursun özbek'le olan bağımı murat kurum olaylarından sonra kopardım. erden timur'dan dolayı özbek seçilirse üzülmem ancak yönetimin değişmesi galatasaray'ın siyaset üstü kimliğini çok net ortaya koyacaktır diye düşünüyorum.
  • yine bir dümen dönüyor.

'süheyl batum'un adaylığı ve listesi' üzerinden bir haber salındı ve tek gündem bir anda bu oldu.

tam da hayati öneme sahip sivasspor ve karagümrük maçları öncesi.

şu lig resmi olarak sonuçlansın sonra ne halt yiyorsanız yiyin amk.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap