• livakoviç kadar olmasa da fena bir kaleci değil...
  • çok büyük ( futbolcu+karekter+kaptan+galatasarayli) bu sadece futbolla ilgili ..yoksa parentezi kapatmak mümkün değil..helal olsun..
  • (bkz: cihat arman) 'dan sonra türk futbol tarihinin en iyi kalecisidir. onu izlemek bize nasip olmadı ama muslera'yı izledik. tek başına maç alıyor. karşı takım ona takıldıkça moral olarak bayağı düşüyor. çok iyi kaleci.

not: fenerbahçe.
  • çok büyük oynuyor. hakikaten dünya üzerindeki en formda 2-3 kaleciden birisi. yaşı 24-25 civarında olsa 100 milyon euro üzerine real ya da city yapardı.. simovic, tafarel ve mondragon izlemiş bir fenerbahçeli olarak söylüyorum, galatasaray tarihinin en büyük kalecisidir.
  • muslera cığım yazmasam olmuyor yazsam hiç olmuyor. 26 nisan 2024 adana demir gs maçı
  • arenanin onune tassakli heykeli dikilmesi gerek tabi beton yeterse
  • nasıl büyüklerim taffareli bana anlattıysa ben de küçüklerime seni anlatacağım.

sen çok yaşa nando.
  • hala galatasaray tarihinin en iyi kalecisi mi diye tartışan kendini bilmezleri görüyorum.

oğlum siz hasta mısınız? bu adam süper lig tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusudur. süper lig tarihinde bu kadar uzun süreli şekilde lige bu kadar doğrudan etki eden ikinci bir isim yok!
  • allah'ın galatasaray taraftarına ve türk futboluna hediyesi.

taffarell'i mondi'yi izledim ben böyle rakibi psikolojik olarak yıkan, taraftarına güven veren bir kaleci daha görmedim.

40 yaşına merdiven dayayacak neredeyse hala daha adama bakınca "neyse kalede muslera var rahatız diyoruz.

senden sonra o kaleye geçecek adama cidden üzülüyor insan, devralacağı formanın ağırlığı bambaşka olacak.
hesabın var mı? giriş yap