2138 entry daha
  • bir nefes aliyim okurken ihtiyaciniz olacak sizde derin bir nefes alın.

arka fona duygusal fon eklenmiş motivasyon videoları, yemek videolari(ozellikle 2,3 malzemeden yapılan güya uber yemekler), birseyler pazarlamaya calisan influencerlar, hayatlarini en ince detayina kadar goze sokmaya calisan diger influencerlar, popolarini ve goguslerini gostermeye calisan kadin influencerlar, aq sad edit futbol videolari, sad edit oyun videolari, sad edit olan hersey, arada bir cikan andrew tate ve lucifer michaelsson siktir boktan motivasyon videolari, 30.000 liralik maasiyla servet hayati yasamaya calisan beyaz yaka tayfasinin yurtdisi gezi videolari, salak sacma beyaz yaka esprileri kasan beyaz yaka komedi(!) hesaplari, boktan civik civik kari kocalarin artik seks hayatlarina kadar inecek hayatlarini paylastiklari parodi hesaplari, hicbir boka yaramayip sirf 200-300 lira para kazanscagim diye enteresan hareketler yapip takipci kasmaya calisan ne idigu belirsizler, mukbang midir ne boktur sirf israf olan sagliksiz yemek yeme videolari, asmr midir ne boktur birde o var.

bir derin nefes daha alin ve simdi gidin instagramda gezinmeye devam edin benim gibi
  • keşke suratının orta yerine sıçılmamış bi sayfa olsa.
  • bunu biliyor muydunuz? (büyük harflerle)
  • göte memeye doyduk çok şükür. üçüncüsünü de sanırım "topluluk kuralları" nedeniyle açıp gösteremiyorlar
  • avukat anne instagram hesapları.
  • birbirinin neredeyse tıpatıp aynısı yüzlerce kadın. hepsi kendini aynı şeye benzeterek güzel olduğunu sanıyor ancak asıl güzelliğin özgünlük olduğunun farkında değiller. dünyanın en güzel kadını da olsa aynısından milyon tane olunca değeri kayboluyor, senden her yerde birsürü var çünkü. enflasyon.
  • görgüsüzlük içeren her şey!!!
  • (bkz: göt)

evet, göt. allah kahretsin, abaza bir dönemimde gidip bunları beğenmişim, şimdi her yerde türevleri karşıma çıkıyor. insan içinde keşfete girmeye korkuyorum abi. biliyorum çünkü ansızın karşıma kocaman bir göt çıkacak. yahu vur dedik öldürdü kodumun algoritması, yeter lan yeter valla aseksüel oldum ya yeter
  • bana hep at çıkıyor:görsel
    size niye meme?
    düşünsene…
    kim neyle ilgiliyse; ona göre gösteren bir algoritma var.
    sen göt bakarsan, insta; “göte göt diyor” >>> sana.
    onu getiriyor.
    at bakarsan at. göt bakarsan…neymiş
    göt?
    .
    bi de burada yakınmalar. bıkmış mışşş.
    çıplak kadın görmekten. sanki mescid-i aksa görseli aradı da, göt çıktı. bak sen.
    kendini rezil etmesen
    hassas hıssss hssssss
  • aldıklarını "bilmem ne ayı alışverişim" şeklinde videoya çekip paylaşan kadınlar, makyaj yapımı eşliğinde başından geçen en basit olayı ciddi bir şeymiş gibi anlatan kadınlar. artık midem bulanıyoooor
182 entry daha
hesabın var mı? giriş yap