• azgın azınlık sözcüsü erdem özveren'in iftihar tablosu olarak paylaştığı sıralı liste.

twitter

görsel

azgın azınlık başkalarının gideceği festivali, konseri, panayırı, içeceği içkiyi yasaklatma hakkı diye bir hak ileri sürüyor. mülki amirler de bu hakkı tanıyıp, talep doğrultusunda yasaklıyor. üstelik artık zevahiri örtmek için bir gerekçe bile uydurma ihtiyacı da duymuyorlar.

ayrıca uğruna enjoy i'm vaccinated denilen turizme de büyük bir darbe vuruluyor.

azgın azınlık nedir?
  • "x aday olursa rte'ye oy veririm" diye böbürlenerek ortalarda dolanan akılsız muhaliflere? gösterilmesi gereken tablo.

bu ülkede mücadele, siyasal islamcılar ile normal yurttaş seviyesine inmiş durumda ki tekrardan sıfır noktasına bile gelebilmek için siyasal islamcıların kesin olarak kaybetmesi, güç dağılımı gerekiyor.
  • yazdım yazdım sildim...

bravo çok güzel işler yapıyorsunuz. bakalım sonu nereye varacak.
  • bu mentalitenin karşısında, kalorifer peteği, banyo terliği bile olsa oy veririm.
  • siz nasıl bir kitlesiniz gerçekten aklım almıyor.

aklı yok bilgisi yok fikri var.
  • cemaat yurtlarinda çocuk badeleyen orospu çocuklarının hezeyanı.
  • seneye hepsi geri başlayacak ve siz kudurmaya kaldğınız yerden devam edeceksiniz. güç sizde tabii hak hukuk gözeten yok ama bu ülkeye özgürlük ve hukuk geri gelecek. gün sayın.. 1 seneden az kaldı
  • bu seçimi ak parti alırsa milyonlarca laik, seküler en basitinden onlardan olmayan insanlara karşı, nasıl baskı dolu bir dönem başlayabilir az çok ipucu verir nitelikte bir tweet olmuş.

islamcılığın şanındandır, gücü ele geçirip zulme başlayana kadar mazlumları oynamak. muhafazakarlar tedirgin diye diye verdiğiniz ödünlerin sonucu bu.
  • memleketin en büyük problemi herkes benim gibi yaşasın diyen yobaz arapçı oluşum maalesef.

adamlar resmen paçamızdan çeke çeke ortaçağa çekmek istiyorlar bizi.
  • kendileri badeden livataya koşan tarikat tayfanın gençlerin sosyalleşmesini engellediklerini, devletin de badeci tarikatlar elinde oyuncak olduğunu kanıtlayan paylaşımdır.

2023 de rte nin kazanması akabinde aynı tayfa, il il liste paylaşıp "kızların okula gitmesinin engelledik elhamdülillah" diye twit paylaşıp altında twiterda tekbir çekecekler.

devlet dediğin şey cennete gidicem diye şeyhine ağzını badeleten sapkın tarikatların elinde perişan olmuş, dağılmış durumda. yıllarca türban üzerinden mağdura yatan islamcıları görün, islamcılar gücü eline geçirdiğinde neler yapıyorlar, hayat tarzlarını nasıl engelliyorlar, nasıl ütopik hayat tarzı vergileriyle arapçılık dayatıyorlar anlayın ve tavrınızı ona göre alın.
hesabın var mı? giriş yap