479 entry daha
  • elimizdeki en iyi hücum oyuncusu şu anda. isim olanlar ,umut vaat edenler filan iş yapmıyor işte.

çok kaliteli değil doğruya doğru ama artı özellikleri var arkadaş.

birincisi, o boyuna rağmen hava mücadelelerinde kafa kafaya çarpışıyor defans ile ve ezilmiyor.

ikincisi, savaşçı, yani koy götüne rahvan gitsin moduna girmiyor

üçüncüsü , karıştırıcı. ne olursa olsun dolaşıyor sahada ve defansları zihnen ve fiziken yıpratabiliyor. ( oyun aklı yüksek değil bir de o olsa tadından yenmeyecek aslında )

dördüncüsü, karambol golcüsü . pozisyona girme yetisi fazla bu tür oyunlarda ( gol vuruşu sıkıntısı burada geri atıyor kendisini)

ayrıca , işin ilginci, ben dahil çoğu kişi kanat olmaz diyorduk ama kanatta onun kadar etkili olan da yok oyun içinde.

ben takımda tutarım . o kadar arıza yabancı var ki muleka'ya sıra gelmez .

he, bir de , takım içinde yaşanan ayak oyunları içinde de yok garibim .
  • kaderi suretinden daha gariban canımız beşiktaşımızın futbolcusu. o kadar yanlış zamanda geldin ki beşiktaşımıza, hem buradaki kariyerini hem de taraftarımızın çoğunun desteğini kaybettin. ne sana ne de benim gibi düşünmeyenlere kızmıyorum. olmadı be milekam, olmadı... benim için son iki üç yılda bu formayı hakkıyla terleten 10 oyuncudan birisisin. ah mulekam sessiz meleğim...
hesabın var mı? giriş yap