• eee? yani?

1000tl altına adam gibi mont mu kaldı?
  • ekonomiyi ne hale getirmişse bu akp, muhalefet lideri bile o kadar örgütsel yapılanmaya rağmen sikindirik 2000 liralık monta muhtaç kalmış.

akp’nin türkiye’yi bitirdiğini gösteren troll başlığı.
  • manyak mısınız yahu? 4 yıl önce aldığım north face montun fiyatı şu an 2.550 lira. ben 650 liraya almıştım içliği ile birlikte.

demem o ki kılıçdaroğlu bu montu 3-4 yıl önce almış da olabilir. enflasyonu bu noktaya getirenlere sözünüz yok ama değil mi?

1 yıl sonra gelen edit: evet arkadaşlar, 2017 yılında aldığım mont, 4.329 liraya yükselmiş fiyatı. geçen yılı bize mumla arıyoruz.
  • 15 bin tl'lik prada montumun yanında şahsen pahalı gelmedi bana. tabi bu 15 bin geçen yılın fiyatı. şimdilerde 25 bin diyorlar.
  • kk ike aynı marka tercihimiz olduğunu gösteren başlık. adam maldan anlıyor sözlüktekileri de ortaya çıkardı
  • 2 bin tl bugün için ciddi bir para değil ne yazık ki. pazarda bir tane sweat-shirt 150 lira 150. ayakkabıların en ucuzu 500 liradan başlıyor. 1000 liradan daha az fiyata mont bulmak için 1000 takla atmak lazım. geçen gün markete gittim ve aylık market alışverişi için 1100 lira para verdim. 2 aylık market alışverişi parasıyla mont aldığını düşününce yüksek miktar olmuyor 2 bin tl. halk fakirleşti bunu kabul etseniz iyi olur.
  • partinin basina gectiginde ilk günlerde giydigi bir gömlekle gündem olmustu. o zaman 350-400 euro civariydi galiba o gömlek. su an 200 euroluk mont giyiyor. o da fakirle(s)di galiba.

bu ülkede 2500 liraya kitap satildi ulan. acin yilmaz ozdil'e sorun.

ülke insani cok garip yahu. milyonlar, milyarlar göze batmiyor da 2bin tl'lik monta takmis

edit: eyanii isimli bir arkadas uyarmis. gömlegin fiyati 350 tl yaklasik 180 euro imis
  • kılıçdaroğlu’nun başkaları gibi nereden ve ne yolla geldiği meçhul paralarla onbinlerce liralık çanta, kıyafet, saat, takı alacak kadar parası olmadığını gösteren monttur.
  • defacto'dan aldı herhalde 2 bin liraya doğru düzgün mont mu var aq.
  • lcw'den alınacak dandik montlar 500 lira olmuş, dediğine bak trol'ün.
hesabın var mı? giriş yap