• https://play.google.com/…id=com.splendapps.voicerec

yukarıdaki linkten görülebilecek çılgınlıklar silsilesidir.

(bkz: resmileşti dikkat)
  • " telefonnumdan alınacak her bilgi iyi niyetli olsa dahi 1. 2. 3. 4. kişilerle paylaşılmasına ve kullanılmasına rızam yoktur."

5. kişiler, yine yaşadınız la köfthorlar....
  • ülkenin genel durumunu özetleyen durumdur.
    sürü psikolojisine bak, herkes aynı düzenle yorum yazmış. hahahha.
    yıldızı da kullanmadan verdim
  • hangi deli kuyuya taş atmış. ben malım beyanı resmen.
  • iyi bari yazılımcı insaflıymış yorum attırmaya tc kimlik noyu zorunlu kılmamış asdjdkajsf (bkz: pazarlama stratejisi)
  • aldığın/kullandığın ürün hakkında geri bildirim yapman için açılan alana uygulamayı kaçta indirdiğini, adını soyadını ve kişisel bilgilerinin üçüncü şahıslarla paylaşılmamasını istediğini yazarak bunu hakikaten yapabileceğini düşünen zeka fakiri dolu yorumlardır.

ben huorfefalas. bu mesajı 09.03.2022 tarihinde saat 13:56 sularında yazmış bulunmaktayım. bilgilerimin ve bu beynini besleyen damarlarını zittimin cühela orman çocuklarına karşı ettiğim küfürlerin izinsiz kullanılmasına ve 1. 2. 3. hatta utanmadan 4. ve 5. şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermemekteyim. aksi durumda hukuki işlemler başlatılacağını beyan ederim.
  • çiftlikbank + theodex dolandırılanlar sırasız liste
  • skyh85 isimli kullanıcının yorumu güldürmüştür.
  • ben joeneid, bahsi geçen yorumları 09.03.2022 günü, saat 14:00'da okudum. bu kadar komik bir topluluğun bir arada bulunmasına pek şaşırmadım. facebook'a karşı facebook'ta kızgın paylaşım yapanların ta kendileri bunlar. insanlar ciddi ciddi orada yazdıklarının ileride kendileri lehine olabileceklerini sanıyorlar.
  • bu yorum yapanları toplayıp toplama kampına götüreceksin ülkenin kişi başı milli geliri artar.
hesabın var mı? giriş yap