• --- spoiler ---

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, eşi emine erdoğan ile iftarda bir vatandaşın evine konuk oldu.

--- spoiler ---

yemin ediyorum komedi gibi ülke. yahu bu adam daha dün kendisi açıklamadı mı kısıtlamaları ramazanda iftar için ziyaret yasak diye? hadi 19:00 sonrası sokağa çıkma kısıtlamasını saymıyorum bile. pr yapmak için kendi koyduğu yasağa bile uymayan bir lider.

kaynak
  • yer sofrası default olarak geliyor sanırım böyle ziyaretlerde.
  • 5 kişilik çekirdek ailenin cincık gibi yep yeni 3 tane yer sofrası var. ilginç.
  • islam fakirliği kesinlikle red eder.
    fakirlik iyi birşey değildir arkadaşlar fakirlik bütün kötülüklerin anasıdır.

bakınız mütavazilik ile fakirliği bir birine karıştırmayın.

ailenin tüplü televizyonu gözden kaçmamıştır özellikle kadraja alınmış.

halkın adamı görüntüsü verilmiş lakin sormazlar bu omurgasızlar adam niye tüplü televizyon kullanıyor evde niye bilgisayar yok vestel tableti vererek vicdan rahatlatma moduna girmişler.
  • reisimiz iftar toplanmalarını yasakladı, ancak iki gündür birileriyle toplanıp iftar yapıyor.

.

sokağa çıkma kısıtlamasının ve iftar yasağının ihlali söz konusu. yetkilileri gereken cezaları uygulamaya davet ediyorum.

başlık aktarım editi: kendi entrymde her ne kadar covid kısıtlamalarının ihlali konusunda yazmış olsam da, kıymetli yazar arkadaşlarımız covid kısıtlamalarından bağımsız birçok güzel noktaya değinmişti. başlık aktarımının yanlış olduğu kanaatindeyim.
  • 2021 yılında hâlâ tüplü televizyon bulunan bir eve konuk olunması olayı. dolabın kapakları bile kırık. ev eski.

ama yüce dünya lideri gariban falan dememiş misafirliğe gitmiş. ne kadar da halka yakın bir başkan, ne kadar doğal pozlar!

mercedes s600'le gelişinin, sonra ihtişamlı sarayına dönüşünün fotoğrafları da konulsaydı iyi olurdu.

haa bir de 128 milyar dolara bu evden acaba kaç tane alınırdı merak ettim.
  • ramses'e sormuşlar nasıl firavun oldun diye o da cevap vermiş kimse itiraz etmedi..

sağlık bakanına tweet atmıştım ilk toplu iftarda yorumunuzu görmek istiyorum diye de kim duysun
    unutulmasın ki ülkenin bu hale gelmesinde hepimiz suçluyuz, kendisi hariç
  • aynı boyda 3 tepsi ve yer sofrası...
    ben o tepsilerin eve bugün getirildiğini düşünüyorum.
  • evin çevresindeki zırhlı maybach'larla koruma ordusunun da fotoğrafları olsaydı keşke.

ev sakinlerini akrabalarından biri arasa çekmeyecek jammerlar yüzünden ama rte reis halka çok yakın, çok samimi.

yersen.
  • resimde olan tüm kişiler hayatlarından bezmiş gibi duruyor.
    bir iki şeyi daha düzeltirsek norveç gibi oluruz. o zaman keserler cezayı. çok az kaldı. hele şu uzaya bir çıkalım.
hesabın var mı? giriş yap