6 entry daha
  • bugün eşim ile deneyimleyecegim otel, temizlik, sakinlik ve sessizlik istiyorum... yemekler de kaliteli olursa tadından yenmez :) çıkış yapınca objektif olarak yorumlayacagim.
    çıkış yaptıktan sonra edit: otele girerken inanılmaz kalabalık vardı ( sempozyum düzenlenmiş sanırım onun kalabalığı) görevli bize eşlik etmek yerine odayı tarif etti sadece ( görevli arkadaşı suçlamıyorum, kalabalıktan dolayı sayıları yetersiz kalmıştı) odayı aramak + yol yorgunluğu derken biraz gerildim.
    sonrasında misafir ilişkilerinden noel hanım bizimle son derece nezaketli ve müşteri odaklı ilgilendi, yerli turiste gereken değerin verilmediğini gördüğümüz bu günlerde, bize göre çok güzel bir hareketti ve tüm girişteki olumsuzlukları bir anda sildi.
    otelin olanaklarına gelecek olursak genel olarak çok memnun kaldık, personeller güler yüzlü (bence en önemli kriter), otel inanılmaz büyük, ilk 3-4 saat oteli öğrenmeye çalıştık. animasyonlar çok, denizi güzel, içecekler kaliteli, odalar temiz, yemekleri açık büfe standartlarına göre çok güzeldi. akşam oldukça keyifli bir müzik dinletisi vardı. çocuklu aileler için de gayet güzel. tadı damağımızda kaldı daha uzun süreli bir tatil planlayacağız bu otelde.
    sonuç olarak evet çok güzel bir otel fakat noel hanımın ilgi ve alakası olmasa belki o girişteki olumsuzluktan dolayı sinir ve gerginlik ile keyif alamayacaktık otelden. buradan bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine . ( umarım okuma fırsatı bulur)
hesabın var mı? giriş yap