345 entry daha
  • 2. bölümün sonunda biriktirdiğim huzursuzluk tavan yaptı. hiç gerek yok izlemeye.
    merak da etmiyorum doğrusu kalan bölümleri. tiksinti uyandırdı.
    yine seinfeld izlerim, daha iyi.

bence bu tarz yapımlar biraz da manipülatif. psikoya dikkat.
  • netflix'in beef, the end of the fucking world, after life, black mirror gibi yapımlarından sonra en beğendiğim işi. hatta birçok otoriteye göre de öyle olacak ki üstada şu tiviti attırmıştır.

stephen king
  • martha… ah benim minik turtam <3
  • evet izlerken rahatsız ediyor ve bir şekilde kendini izletiyor.insan psikolojisinin karmaşıklığı iyi işlenmiş ancak denildiği kadar iyi bir dizi mi emin olamadım.neyse.şuna biraz takıldım.her yerde martha'nın kim olduğu ifşalanmış ve ölümüne dalga geçiliyor.bu ne kadar doğru bilemedim.belli ki kadın hasta.asıl ifşalanması gereken kişi dizideki tecavüzcü adamdı sanki.bu arada martha'nın yazım hatalarına baya güldüm:(
  • oyunculuğunu çok beğendiğim yapım.
  • martha karakteriyle demet akalın'ın ortak yönleri var
  • yıllardır festivallerde, çok afedersiniz, kafamızı s… yerli yabancı dram filmlerinin yapmaya çalıştığını tam anlamıyla yapmayı başarmış, başarılı bir dizi.
  • yazan, yöneten, oynayan ve olayın gerçek mağdurunun aynı kişi olduğu bir garip dizi.
  • en kötü karakterden tut, en iyi karaktere kadar herkesin neyi; neden,niçin yaptığını anlayabilmek diziden bulduğum en güzel şey.
  • 3. bölümde ayrılık konuşması yaptıktan sonra deep turkish web müziği başlıyor zannettim girişi çok benziyor
440 entry daha
hesabın var mı? giriş yap