• - açmazsan kıracağız
    +kalbimi kırıyorsun, kaçıyor muyuz?....
  • oooohhhyy yeaahhhh.

her mecradan takibe başladım adamı.
    ''

edit:
    mesaj kutusunu doldurmuş suserler. ''adam yalancıymış'', '' takibi bıraktın mı?'' ''başsavcılık açıklaması ektedir'' vb mesajlar atmışlar.

rota sözüm sana. kalk eksici'lere anlatır gibi anlat. ne ayak lan bu ayak ? avukatın ayrı konuşuyor arkadaşların ayrı konuşuyor. rotan ne bilelim. kalk açıklama yap.
  • rap sevmem dinlemem, adam albüm yaptıysa alıyorum hemen.

eğer sebep gerçekten bu ise devletin polisinin düştüğü hallere, acziyete bak.

gerçekten şaka gibi
  • rapcilerin para kazanmak icin hicbir halta yaramayan siyasi ve toplumsal elestiriler yapmasi sıktı artık. "ot iciyorum cok havaliyim, icki iciyorum cok alkoligim işte ben boyleyim, gecede 8 posta atarim sonra sabah kalkar yine sana kayarim" diye triplere giren adamlarin sanki toplum hakkinda cok duyarliymis gibi saga sola sallamasi inandirici degil.

not: chp
  • fake çıkacaktır.at fava bekle.

edit:beklenen haber gelmiş.böyle primcilere vere vere bu hale getirdiniz.sonra "ağla"yın onlar çok para kazanıyor,biz yırtınıyoruz diye.
  • bir gün hepimizin kapısı böyle olacak. kuzey kore gibi ülkeyiz artık. dalga geçtiğimiz kuzey kore tv ile ahaberin ne farkı var.
  • eee bu saddam'ın, esad'ın, kaddafi'nin düzeni işte. o ülkelerde de ülkeyi yöneten ve aile üyeleri dokunulmaz oluyordu.
  • süper nick olur bundan.
  • buradaki mesele rapcilerin siyasi gönderme yapması değil. bir vatandaşın fikirlerini söyleyebilecek özgür ortam bulamaması.
    kınadığım siyasi baskı durumudur.
  • ama oyle demeyin diktator olsa bilal der demez tutuklarlardi.
hesabın var mı? giriş yap