• spot piyasa dahi olsa yatırımcısının tek seçeneğinin kaybetmek olduğu saçma bir sistem. çizgi çekenlere, formasyon sallayanlara selam olsun. altcoinler btc karşısında hala 35-45k $ seviyesindeyken btc düşüşleri altları paramparça edip sağa sola sermekte. bunun üstüne herkesin kazanacağı (!) mega (!) boğa (!) sürecine gelmeden btc’nin büyük düşüşünün beklendiği, bu düşüş olduğunda şimdi bile kıvranan altcoinlerin pul olacağı ve sonrasında 10x-20x yükselişle bile maliyete gelemeyecek ralli sezonuna gün gün yaklaşılan kumarın muhatapsız versiyonu.
  • bist ve bitcoin'den, buralardaki yüksek kârlara rağmen bugüne kadar uzak durmuş biri olarak, döviz bazlı her yatırım aracında olduğu gibi bitcoin'deki bu düşüşün de türkiye'deki yatırımcıları için bir alım fırsatı olduğunu düşünüyorum. neden derseniz; bir iki yıl sonra 50-60 bin dolar seviyesinden daha düşük seviyede bitcoin bulabilir misiniz bilmiyorum ama bir daha 32,5 tl'ye çakılmış dolar bulamazsınız. dolayısıyla minimum 1 yıl vadeyle bence risk alıp bu seviyelerden biriktirilebilir, daha kısa süre içinde nakite dönmeniz gerekecekse tl'de kalabilirsiniz. ben yine de bitcoin almayacağım çünkü çevremde kripto paralara yatırım yapan herkes kısa yoldan köşe dönme peşinde tipler olduğundan, bu işe mesafeliyim.
  • türkleri sikmek için üretilmiş bazı altcoinler var. bunların en başında avax vardı. zaten kurucusuda türktü. esasen türkleri emcüklemek için yaratıldı adeta. reklam bütçelerinin nereye harcandığına bakarsanız çok rahat görürsünüz bunu. şimdi de böyle bir coin var. arb. adeta türkler alsın diye özel bir reklam çalışması yapılıyor. türk fenomenlere veya sahte takipçilerle kendini fenomenmiş gibi gösterenlere çok yüksek paralar ödendi.

arb nin kitlesine bakın. %85 i türk.

bu coinden uzak durun.
  • btc 70-75k arasına gelince atlamış piyasaya hemen.bir güzel trene bindirmişler ilk durakta indiriyorlar işte.alsaydın kardeşim o zaman 10k dan 20k dan 30k dan.
    gelip burda niye ağlıyorsun,kötülüyorsun.
    senin gibiler olmasa kime satacaklar.
    önce baba gider sonra major sonra minör.
    dxy,usdt dom,btc dom bil .bitcoinin felsefesini anla,döngüyü öğren yeter.
    çok zor değil lan vallahi bak.
  • 6 dolardan aldığım bnb yi 550 de bir önceki boğa da satıp ev aldım.

gözüm meme coinlerde

pepe, floki, bonk

bunların da bana bir daire alması lazım

pepe şimdiden 7x ama bekliyorum

ytd arkadaşlar başımı belaya sokmayın
  • hala filmi çekilmedi mi bunun, hadi netflix bekliyoruz.
  • bunu izlemeden yatırım yapmayın:
    https://www.youtube.com/watch?v=3y9bb8kvx4i
  • kendisi 72500 küsürdeyken bir beklenti yazdığım ve nokta nokta gerçekleşen dijital para birimi.

ne dedik ? 10-15k usdt düşüş geldi mi ? ne oldu sizin kesin konuşmalarınıza ? sosyal medya boğa şarlatanlarının nisan ayı 100k beklentisi ne oldu ?

mevcut beklenti ;

bu bölgelerden 3-5x longlayın. 20 mayıs sonrasında yeniden gözlemler, harita çizeriz. eylül ve ekim ayına kadar dayanabilirsek pozu taşırız.
  • başlığında "demiştim" kelimesini aratınca 20 sayfa entry çıkan coin.

"düşündüm" "söyledim" "dedim" "bildim" "söylemiştim" daha bunlar var.
  • ıyi tecavüz ettiler.
hesabın var mı? giriş yap