11234 entry daha
  • mini etek ile frikik vermek mi, uzun etek ile hayal gücüne katkıda bulunmak mi?
  • oral seks mi penisin içeride olması mi?
  • boşalan bir erkeğin görüntüsü çekici midir ?
  • ooo hayırlı işler abilerim. damlamışsınız yine. şeytanınız bolsun. haydi rastgele.

neyse şaka bir yana , her gün şu başlığa mutlaka bir sefer giriyorum. sorulara bakıp gülmek için. hiç şaşırtmıyor.
  • kızlar selam. tibet'e dünyanın çatısı derler. peki sekste sizin çatınız nedir?
    ----
    opsiyonel açıklama: konuya medeni bir biçimde girişimdeki ustalığım ve bunu sekse getiren hınzır kıvraklığım; hadi meme olmasa da, bir çift sabah ayağını hak ediyor bence. güzel bağladım şimdi allah için. bakın iyice. sağlam bağladım. direkt olarak "en çılgın fanteziniz nedir" demedim. çok güzel bağlamışım harbi kızlar yalnız. kendimi sikesim geliyor bazı anlarda egom şişince. tip ve para yoktur ama kafa zehirdir bende demesi ayıp. yörüğüz biz, yiğitliğim oradan gelir. yarı hacivat yarı einstein gibi olan suratımı sikim ama neyse. sorum gerçek bir soru. çatı nedir sizin? en tepe olay. "oha ayol şunu da yapsam gam yemem wowwowowo yavaş gelin" dediğiniz top notch olay nedir?)
  • pişman olduğunuz halde yapmaya devam ettiğiniz eylem?
  • sorum evli ya da sevgilisi olan kadınlara. türbanlı kadınlar da mesaj atabilir. içlerinden bir ya da bir kaçını da cevaplayabilirsiniz.

1) hala partneriniz dışında biri size iltifat ettiğinde hoşunuza gidiyor mu?

2) partneriniz dışında en son ne zaman başka bir erkekle konuşurken heyecan duydunuz?

3) aileler ve akrabalar dışında evliliğinizi doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyen biri oldu mu?

4) partnerinize cilve yapıyor musunuz? cilve yapmayı seviyor musunuz?

5) yatak odanızla ilgili sırlarınızı anlattığınız birileri var mı? varsa kim?

6) partneriniz yatak odası sırlarını birilerine anlatıyor mu? anlatıyorsa kime? ya da anlattığından şüpheleniyor musunuz? şüpheleniyorsanız kime anlattığından şüpheleniyorsunuz?

7) sizce ortalama bir ilişkide yatak odası ne kadar önemli? neden?

telegram
    c2
  • libidosu yükselen var mı?
    26, ist, tg, c2
  • daha önce bir erkeği kocanızdan daha erkeksi bulduğunuz oldu mu? bu durumda o erkeğin size daha çekici gelmesi sizi nasıl hissettirdi?
24 entry daha
hesabın var mı? giriş yap