• an itibariyle yandaş cnn turk ekranlarında "help turkey" paylaşımları tuzak mı diye utanmadan yayın yapıyorlar.

efendim neymiş böyle paylaşımda bulunarak türkiye cumhuriyeti devletini aciz gösteriyormuşuz. devletimizin gücü yeterliymiş.

ulan adi herifler, kaç gündür ülke alev alev yanıyor, söndürebildiniz mi?

edit: dün yetmedi, bugün de tartışıyorlar....

bunların inadına herkesi daha fazla "help turkey" paylaşımı yapmaya davet ediyorum. bunların bu yangınları söndüreceği yok...memleket yanıyor adamlar hala prestij peşinde, turizm peşinde...
  • tartışmacılar arasında zafer şahin var. zafer şahinin olduğu yerde bu iş tuzaktır. değilse de tuzaktır çünkü zafer şahin sabahtan akşama kadar akpyi savunur. uykusunda bile savunur.
  • avustralya yangınlarında #helpaustralia tagiyle insanlar yardım çağrısında bulunuyordu.

bırakın bu eziklik psikolojisini...
  • bülent yücetürk isimli yürek yemiş hukukçu arkadaş hilmi daşdemir isimli kaytan bıyıklıyı kudurtup yerin dibine sokmuştur.

moderatörün işine gelmeyen yöne gidince konuyu kapattı. konumuz bu değil diyor. konumuz gayet de bu...
  • korku dağları sarmış. doğayı kurtarmak için yardım istemek vatan hainliği ilan edilecek neredeyse. koltuk sevdası paranoyak yaptı bunları.
  • kanalları gezerken karşılaştım. afedersiniz ama şu felakette sizin yapacağınız tartışmayı ziksinler dedim geçtim.
  • mülteciler için para dilenirken aciz gözükmüyorduk çünkü.

ya da trump başkanımıza aptal olma dediğinde ağzımızı açamamamız da aciziyet değil.

suriye'de namaz kılacağız diye girip türbeyi alıp arkamıza bakmadan kaçmamızda acizlik değil çünkü.
  • zafer şahin yine savunacak bir şeyler bulmuş. diğer taraftan thk uçaklarını kötülüyor. sabır.
  • cnn türk niye izliyorsunuz ki arkadaşlar? atatürk dirilse cnn türk’te programa çıksa, o binada her daim karşı fikirle karşısında oturacak 2 kişi bulunur.
  • başlığı gördüğümde “zafer yine kim bilir neler karıştırıyor?” diye düşündüm. yanılmamışım. zafer şahin'in konuşmacı olduğu yerde ancak bunun gibi bir konu tartışılır.
hesabın var mı? giriş yap