272910 entry daha
  • nasıl yapacağim, edeceğim bilmiyorum ama bu gidişle ayrılmam gerek. bir yanım biraz daha sabret bekle diyor, bir yanım ise artık git diyor. allah'ım sen yardım et.
  • bu kadar stresle , üzüntüyle , ilaçlarla toplamaya çalıştığım psikolojimle ve yalnızlığımla çok yaşamayacağımı biliyorum. cüretkarlığım bu yüzden.

umarım bana ayrılan süre kısa olur da çok da fazla debelenmem artık.
  • gözünün içine baktığın insanın sana kendini bir çöp parçası gibi hissettirmesi der susarım….
  • rexapin i biraktigimdan beri günde 3 öğün ağlıyorum :(
  • aslında evet biraz pişman oldum. beni yeniden ikna edebileceğini bilsen bu kez farklı olurdu diye düşündüm bugün ama sonra zaten bunu bilsen en baştan çok farklı olacağını anladım.

bazen olmayınca olmuyor işte hayat böyleymiş.
  • burada kaldıkça ortalama birine dönüşmekten korkuyorum. gitmeliyim ama tek sosyal mecram burası. oy ben nidem, nere gidem?
  • 6. his mi denir, empatik bir insan kişisi mi denir bilmiyorum. beni etkileyecek herseyi rüyamda görürüm yada içime doğar. ve her zaman öyle olur. 3. gözüm açılmış gibi. bu hisler öyle her zaman olmuyor ama nadiren oluyor, ihtiyacım olduğunda sanki. ve hep gerçekleşiyor/gerçek çıkıyor. açıkçası böyle yaşamak çok yorucu. görmek istemediğinizi görmek, bilmek istemediğinizi bilmek. bununla yaşamaya devam etmek. artık heyecanlanamamak. keşke alsalar bunu içimden. dümdüz bi insan olmak istiyorum ben.
  • ne hissettiğimi bilmiyorum artık zihnim mariana çukuru gibi.
  • yük olur muyum diye düşündüğün yere ait değilsin. kendini kısıtlamak zorunda hissettiğin yere ait değilsin. anlatamadığın yere ait değilsin. anlaşılmadığın yere ait değilsin. kendini kendin gibi hissetmediğin hiçbir yere ait değilsin. gurbetin de esaretin de bu yüzden.
1816 entry daha
hesabın var mı? giriş yap