• vahşi yamyamların iğrenç icraatıdır. umarım israil bunun karşılığını verir.

edit; bir çok mesaj geldi. kadının kimliği netleşmiş. dövmesinden teşhis edilip müzik festivaline katılmak için gelen alman uyruklu bir kadın olduğu ortaya çıkmış.

başlık "hamas'ın alman turist kadının cesedini soyması" olarak değiştirilse daha uygun olur.

güncel kaynak
  • dünya bir insan olsa orta doğu bu insanın ya götü ya bağırsağı olurdu. öyle leş öyle aşağılık bir yer zira bu coğrafya. ne insana saygı var ne ölüye. peygamber yakmaya çalışan bir coğrafyadan bahsediyoruz gerçi. çok da bir beklentiye girmemek lazım aslında.

edit: bazıları incinmiş. batı toplumlarında da böyle şeyler oluyor yazmış özelden. gerizekalıya anlatır gibi anlatacağım: batı medeniyetlerinde böyle şeyler olmuyor demedim. ama israil'de olan olayla ilgili yazarken batı ya da x bir topluma atıfta bulunmak da dangalaklıktır. peşinen yazayım: iyi kötü dünyayı görme, tanıma şansım oldu. kimin nasıl zenginleştiğini de terörün neyi amaçladığını ve neye hizmet ettiğini de az çok bilecek kadar naçizane kendime bir şeyler kattım. bunu haşa kibir için yazmıyorum. amcık amcık klavye başından bana ahkâm kesenlere/kesecek olanlara ithafen yazıyorum. ayrıca aslolan benim için türkiye'dir, türklüktür. haydi kesin sesinizi şimdi.

(bkz: tanrı türk'ü korusun ve yüceltsin)
  • gerçek islam bu değil kardeşim(!)
  • kendine müslüman diyen biri anlatsın bakalım bir kadını böyle soyup tekbir getirerek teşhir etmeyi. muhtemelen bu kadın asker değildi. evinden aldıkları bir sivildir.
    "ama israil de çocukları bombalayıp öldürüyor" demekle açıklanamaz
    onursuzluğun dibi bu.

ekleme: bu nasıl bir vahşettir video

ekleme 2: dövmesinden tespit edildi.

müzik festivaline katılmak için gelen alman uyruklu bir kadın olduğu belirtiliyor.

kaynak
  • bu israil köpekleri kendi halkına ihanet ediyor. kimin maşası olduğu belli olmayan bu itler yüzünden filistin doğusundan batısına , kuzeyinden güneyine kadar dümdüz edilecek. hatta kullandıkları teçhizatlar ve açıklamaları da göz önüne alınırsa iran bile vurulmaya başlanabilir.

netanyahu bu kadar zor durumdayken kardeşleri hemen imdadına yetişti.
  • utanç verici görüntüler.
  • bu gerizekalılar varken, mosad niye çalışsın.
  • herhangi bir dinde birinin karakterinin kişiliğinin bozuk kötü olması veya oevladı olması o dinin kötü olduğu anlamına gelmez.
  • sadece soyup bıraktılarsa yine iyi, umarım tecavüz etmemişlerdir.
  • orospu çocuğu kelimesi az kalıyor. bu adamların leşlerini sergilemek yetmez. çok başka şeyler yapmak lazım bunlara. ortalık yaşlı kadın, genç kadın, çocuk cesedi kaynıyor. güçleri ancak onlara yetiyor amk çöl farelerinin.

edit: 1 saattir israilli bir arkadaşımla konuşuyorum. "büyük bir şok içindeyiz. ne olup bittiğini pek bilemiyoruz. görüntüleri bize göstermiyorlar" diyor. sabah balık avından dönen kardeşinin arabasını taramışlar. ölümden döndü diyor. tek bildikleri çok fazla kişinin esir alındığı. gördüğüm görüntüleri , öldürülenleri anlattım. bunların çoğundan haberi yok.

edit 2: kadının ayağını kırmak amaçlı ters döndürdüklerini düşünüyordum. ancak kolunun da en az 2 defa burkularak (çevirerek) kırıldığını farkettim. normal bir kırılma değil. bu orospu çocukları öldürmeden önce işkence mi yaptılar acaba?
hesabın var mı? giriş yap