• bu adami elestirdigim, bu adama zamaninda laf ettigim icin nick altima gelip ak troll yaftasi yapistirmislardi. oktroller ve muhalif comarlarin bir kismi son zamanlarda aydinlandi ve bu adama karsi bakis acisini degistirdi.

gerceklerin bir gun ortaya cikmak gibi kotu bir huyu vardir. bir gun herkes aslinda demokrat dede - piro denilen herifin muhalefete liderlik ettigini degil, muhalefeti hak hukuk adalet liyakat sloganlariyla aslinda kontrollu sekilde pasifize ettigini anlayacaktir.
  • köşe yazarı olmuş hayırlı olsun.
  • siyasete dönmesini heyecanla beklediğim vasat lider. deliler gibi özledim onu, söylemlerini, ışık saçmasını ve birbirinden güzel vaatlerini. sakin bir güçtü, net söylüyorum kılıçdaroğlu fanları olarak %9 oyumuz var en az, siyasete dönüp iyi partiye katılırsa yahut öz hakiki cumhuriyet partisi misal bi isimle parti kurarsa 2028'de eskisinden bile güçlü ve dinamik bi şekilde cumhurbaşkanı adayı olması kimseyi şaşırtmasın.
  • ah kılıçdar yatacak yerin yok.. bütün milletin umutlarını çaldın.. kocaman 5 yıl.. keşke hiç genel başkan olmasaydın keşke siyasete bulaşmayıp sadece torunlarını sevseydin.. yaktın ülkeyi çekildin kenera.. insanın hayatlarından koca 5 yılı sildin.. ne denir ki yazıklar olsun.. şunu unutma.. adın zaten bir yerde anılmıyor da diyelim ki senden bahsoldu.. sofrada, kafede, okulda, evde nerede mevzun açılırsa açılsın hep kulaklarin çınlayacak.. hep kötü anılacaksın.. hep kaybettirdiğin yıllar hatırlanacak.. bu söylediğim o kadar kötü bir duygu ki.. bu yaptığın kötülükle halen nasıl tweet atıyorsun.. şaşıyor insan.. sus da millet ülkeyi nasıl düzlüğe çıkartacağına kafa yorsun.. hiç iyi anılmayacaksın unutma bunu.. hiç hem de..
  • yanındaki adama pas verse boş kaleye topu yollayacak ama kalecinin üstüne vurmayı tercih etti.

"kılıçdaroğlu aday olmasın." diye slogan üretildi. halkın sesini dinlemedi. ülkemizin en büyük travmalarından birini yaşadık. artık oyundan alındın. evine git. sahayı terket. kimse seni görmek istemiyor.
  • uzun yazmaya kalktım ama sildim. değmez. bu beyefendi sakil kavramının bedenlenmiş hali "kifayetsiz muhteris" ifadesinin bedenlenmiş hali. bırak bizi be...
  • genel baskanliktan cekilmesine ragmen siyaset nasil yapilir dunyaya ders vermeye devam ediyor.

kilicdaroglu doktirini olarak anilacak bir siyaset tarzini belirlemis olmasi kalitesini gosteriyor.

- asla muzakere etme mucadele et
    - kimin ne dedigine bakma, aklinda ne varsa bodoslama giriş
    - halka dair degil halka rağmen hareket et
    - yenilgiyi asla kabullenme, yenilsen bile zafer ilan et

iste bu dokririn dunyaya damgasini vurdu ve vurmaya devam edecek, kilicdaroglu ismi sonsuza kadar yasayacak.
  • dedem dün demirel'e demokrat diyordu bugun demirel'in asilması icin oy verdigi deniz gezmiş ve arkadaşlarını anıyor.
  • (bkz: hazımsız)
hesabın var mı? giriş yap