• az daha kestane oluyordu, efsane oldu.
  • çektiği şut direkten dönmese yılın golüne aday olacaktı.
  • kerem demirbay'ın; daha tempolu, daha mücadeleci, daha az hatayla oynayan, oyun görüşü 360 derece olan hali 50 milyon eurodan başlıyor. bu sene kesinlikle görevini yapmıştır. kerem, seneye kadroda tutulup mutlaka ndombele yerine daha genç, gelişime açık bir oyuncu transfer edilmeli. bu durumda kerem'in performansı daha da artacaktır.

(bkz: #155183343)
  • sen nasıl bir kralsın be.
  • 37 yaşına girecek mertens'in attığı koşulara yaptığı prese bakıp utanmayan topçu.
    eğer utansaydı onun kadar mücadele ederdi.
  • galatasaray'in fred'i. mac icinde ara sira sikintilari olsa da, gayet yararli ve hem de turk kontenjani. keske bizde olsaydi. cok net otururdu bize.

not : fb
  • inanılmaz bir karakter.

ilk dakika gol yediriyordu, takımın üretemediği anlarda çıktı çatalı vurdu.
    hocam gol yedirecek çıkar artık berkan kutlu'yu al diyordum, üstünden 2 dakika geçmeden gitti efsane bir gol attı..
  • kerem demirbay: "bu takım bu kulüp... gurur verici bir şey. giren çıkan hep birliktelik var. aile var. biz bu akşam bize yakışanı yaptık!"

- normal golün yok...

kerem demirbay: "abi gol, goldür."
  • daha önce yazmıştım ama tekrar etmek istiyorum. okan buruk'un sene başında kendisini oynatmama inadı yüzünden şampiyonlar liginden elendik. dünyanın en iyi oyuncusu değil belki ama ön liberoyla hücumu bağlayabilen elimizdeki en iyi oyuncu.
  • arkadas adam cok kotu oynuyor acilen cikmali diyorsun olmadik yerden gol cikartiyor takimi rahatlatiyor mac icinde cok hata yapiyor fazla top kaybi yapmamak icin de 1. alanda cok fazla topla oynamiyor farkettiyseniz hep tek pas hucumda etkinligi cok daha fazla neyse ki torreira var da kapatiyor aciklarini
hesabın var mı? giriş yap