sponsorlu
1093 entry daha
  • arda kardeşleri vermişler lefter mezarından çıkıp yönetse gene koyucaz karşınızda şampiyonluk kutlucaz
  • 8 veya 9. kategoriden 2 veya 3 bilet bulursam gişe fiyatından bilet devralabileceğim maç.
  • bilet bulamadığımızdan maça gidemeyeceğimiz belli olduğundan, taksimde son zamanlarda maç izlemeye gitmemiş birine atmosferi yaşamak için nereyi tavsiye edersiniz acaba?
  • ümitlerini son haftaya bırakabilmek için kazanmaya ihtiyacı olan fb varken, beraberliğin bile yettiği ancak derbi olması vesilesiyle kazanmak isteyecek bir gs var.

birçok renkdaşım haklı olarak rehavet uyarısı yapıyor. ben de geçen seneyi hatırlatayım o zaman. evimizde favori olarak çıkıp morali olmayan fb’yi dümdüz etmiştik.

başında ismail kartal olmasa fb atak oynayacaktır diyeceğim ama bence fb işi ağırdan götürüp son 15-20 dk’ya gol sıkıştırma peşinde olacaktır. bu yüzden maçın başında ve ortalarında fb’den atak futbolu beklemiyorum. hatta mümkün olduğunca oyunu soğutacaktır.

gs’nin bu oyunu sabırla karşılayıp risk almadan gol bulması yukarıda bahsettiğim fb’nin gol arayacağı dakikaları çok daha erkene çekebilir ve bu şekilde gs, yüklenmek zorunda kalan fb’ye kontralarla bir iki tane daha atabilir.

ancak gs 65-70 lere kadar kilidi açamazsa son dakikalar yüksek tempolu ve nefesler tutularak geçilir her iki taraf adına.

gs-fb derbileri genelde furbol anlamında keyif vermiyor. burada hakemin de büyük önemi var. umarım futbolun ön planda olduğu, goller izleyebileceğimiz bir maç olur.
  • 6.7. kategori iki adet kombine devir edilecektir. kabul edersiniz ki gişe üstü fiyattan
  • 1. kategori biletimi devredeceğim maç.
  • 110-210-111-112 bloklardan kurumsal kombine devredebilecek ya da içerden yükletebilecek varsa fiyat bilgisiyle beraber yeşillendirmesini istediğim maç.
  • ne vakit gs'liler 3-5 atma planları yapar, fener tek golle kazanır demiş bazı kuşlar geçen sene 3-5 atacaz demiştik ve takım maça sarhoş çıktığı için 3 de kalmıştık umarım bu sefer tam konsantre olup 5 i de gösteririz cici kuşlara
  • doğu 216 5. sıra vip yanı 1 adet koltuğum mevcut ilgilenen yazabilir. karekod ile girilecek

yüzyüze verilecek.
    edit: son 5 senenin en iyi maçı gidemiyorum fiyat pahalı bilginize.
  • gişe fiyatından bilet devir edebilecek varsa çok mutlu olacağım derbi maçıdır.
113 entry daha
hesabın var mı? giriş yap