• son iki buçuk ayda 16 kilo vermiş biri olarak konu ile alakalı olarak diyorum ki:

- sormazsanız anlatmayız. sormayın.
  • ezeli rakibi çayı şekersiz içen insan'dır.
  • kilo vermek için götünü yırtıp da sonuç alamayan insanlara , sonuç almış biri olarak kendi deneyimlerini anlatır. amacı karşısındaki insana yardımcı olmaktır. kilo vermek denilen lanet olası sürecin ne kadar zor bir dönem olduğunu bildiği için kendi deneyimlerini paylaşarak karşı tarafında sonuç almasını istemektedir.

yani mirim o yapılan akıl vermek değil deneyimleri paylaşmaktır. rahatsız oluyorsan sormazsın, sen sormadan anlatılıyorsa kibar bir şekilde bu bilgilere ihtiyacın olmadığını söylersin.

insanlık görmek bazen ağır geliyor değil mi ?
  • birden fazla defa 30+ kilo vermiş biri olarak "en çok bana soracaksınız ulan" diyorum

not: son seferinde doğru bulundu ve hedefe ulaşıldı
  • büyük ihtimalle bir iki hafta sonra aniden öleceği için hevesine engel olunmaması gereken insandır. bırakın anlatsın garibim...
  • "bir çocuğu olan yeni anne, bir de bu tip. "

genellemesi güzel demeç..

kilo vermiş insan zaten verdiği kilo ile dikkati üzerine toplayacağından ilgi odağı olacaktır. ortam içinde de birisi soracaktır muhakkak.. kaçınılmaz son..

adam yardırmış vermiş.. anlatacak tabi..

çocuğu olan yeni anne tribine ise tamamen katılıyorum..
  • belki karşıdakiler (bkz: bir bilene danışmak) istemişlerdir.
  • kilo verdiği için beyne giden damarlarda gözle görülür derece bir rahatlama yaşayan tiptir.
  • (bkz: kas yapınca youtuber olan tip) ile kardeş olan tipdir.
  • tip sensin fazla kilolar sana girsin.
hesabın var mı? giriş yap