• kızın pipisinin gerçekten pis olmasından iyidir.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
  • kız yurtlarında çok pis manzaları görünce anlaşılan durum
  • (bkz: kızın pipisinin gerçekten pis olması) ben sapık mıyım?
  • üniversitede iken kız arkadaşların evlerinin taşınmasına yardımcı olurken bizzat müşahede ettiğim durumdur. arkadaş erkek evleri şöyle pistir böyle pistir derler de bu miller kız evlerini hiç mi ağızlarına almazlar?

bilindik yerlerin tozunun kanepenin altına ya da halı altına süpürüldüğünü, ıvır zıvır çöplerin sağa sola atıldığını bizzat gördüm. erkeklerin evinde bu kadar pislik görülmemiştir. mutfak, banyo, lavabo zift gibi olmuş, tezgahlar batmış. hatta o tuvaleti nasıl o pislikte kullanabildiklerine, banyo yapabildiklerine şaşarım.
    hatta o yağların katman haline geldiği tezgahta ve set üstü ocakta nasıl yemek yapıp da yerler, düşününce midem kalkıyor.

hepsi kız ya işte, o ona bırakıyor temizliği, öteki ötekine, hiç sahip çıkmıyorlar.
  • çoğu kız öğrenci evine girince anlaşılan durum. hayatımda ilk defa bulaşık dağını orada gördüm.

sabah çay mı içilecek, bulaşık dağının içinden bir bardak çekilip, küflenmiş artıklar yıkanıyor ve içildikten sonra yine o dağın içine fırlatılıyordu.

bu kızlar dışarıda pompalanmak için peşinden it gibi koşturulan kızlardı üstelik. o kızlardan mikrop kapmadıysam başka hiç bir yerden kapmam. ayrıca hiç bir kızın süsüne püsüne aldanmam evini görmeden..
  • kızın pipisinin gerçekten pis olması olarak okuduğum ve benden önce kimsenin bunu yazmamış olmasına gerçekten çok şaşırdığım durum. yazmadan önce bi okuyun amk ya adam ikinci entryde yazmış zaten.
  • kadınlardan beklentilerin yüksek olmasından ve bazı anatomik dezavantajlardan kaynaklı durumdur.

uzun saç, sık makyaj, epilasyon zorunluluğu, türlü estetik kaygılar, akan kokan kanayan bir organla yine de iyi durumdalar aslında.

bu şartlar erkeklerde olsaydı bu boşvermişlikle ne halde olurlardı bilinmez.
  • (bkz: gel pisi pisi)
  • bir kızın boşalttığı odayı temizlerken yatağın altında kullanılmış prezervatif ve dildo bulunca hak verdiğim durum. çorabıydı, tokasıydı saymıyorum bile.
  • pisi pisine gitmenize neden olabilecek durumdur, anlayamazsınız.
hesabın var mı? giriş yap