• akşener'in 6 senelik iyi parti genelbaşkanlığı sona erdi.
    yakın zamanda türk siyaset tarihine kk'den sonra veda eden isim oldu.
  • meral akşener bir konuşmasında “benim eşim hiç istemedi. emekli olalım, torun bakalım dedi, ben koca sözü dinlemedim.” diyip profesyonellikten uzak ve içten içe pişman olduğunu belli eden sözler söylemişti. daha önce de defalarca istifa etmeye kalktı. eli hep kapıda siyaset yapılmazdı. kendi parti arkadaşlarına da büyük haksızlık etmiş oldu bu süreç boyunca. şaşırtmayan bir veda oldu.
  • o malum açıklama biterken bir cümle kurmuştu ya tarih yazacağız ya tarih olacağız.
  • oğlu suriyelilere girişimcilik kursu veren birine üzülemiyorum.
  • meral akşener'in "kamuoyu araştırması yapalım, kazanacak aday gösterelim" uyarısını dinlemeyip, akp eskilerine bol keseden vekillikler vererek kılıçdaroğlu'nun aday yapılmasına karşı çıkanlara akp'nin adamı, aktroll diye iftira atanların hangi yüzle burada meral akşener'i eleştirebildiklerini anlamadığım veda.

keşke siz de biraz onurlu olsaydınız, kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkanlara aktroll diye iftira atarak büyük eşeklik ettik, keşke meral akşener'i, ümit özdağ'ı dinleseydik, onlara iftira atmasaydık da seçimi kaybettirmeseydik deyip yazarlığa veda edebilseydiniz.

nerde? halen utanmadan yazmaya, iftiralar atmaya, kendi suçunuzu başkalarının üzerine atmaya devam ediyorsunuz. siz birazcık samimiyseniz önce kendi rezilliklerinizin bedelini öderdiniz.
  • erdoğan'ın mendil gibi kullanıp attığı tarih olmuş bir siyasetçinin vedasıdır. bye mommy
  • şükür. dinazorlardan birinden kurtulduk.
  • o da reis'e biat edenler arasına katılmıştır.
  • tıpkı düşman kardeşi kemal kılıçdaroğlu gibi haleflerinin başarızlığının pususuna yatacak, ilk fırsatta olağanüstü kurultay istemek adına tweetler atacak, başarısızlığın pususuna yatıp başarıya "ektiğimiz tohumlar yeşeriyor, yeni yönetim ne yaptı ki ehe ehe" diyecektir. ayrıca türkiye'de siyasete veda edilmez, siyaset size veda eder.

* ismet inönü 88 yaşında halen partisinin başındaydı, pm'de ecevit'in istedikleri kabul edilmese daha da duracak gibiydi.

* celal bayar 90 küsür yaşında milletvekilliğine aday olmaya kalktı, olmayınca da bozbeyli'yi destekleyip adalet partisini böldürdü.

* erbakan tekerlekli sandalyesiyle saadet partisine başkan oldu, başkanken öldü.

* 80 yaşındaki türkeş son nefesini partisinin başında verdi.

* ecevit'le demirel 80'lerinde halen "bir bilen" statüsünde ahkam kesmeye devam etti, partilerini denetlemeye çalıştılar. demirel hepten elden ayaktan düşene kadar güniz sokak'ta danışan ağırlıyordu. mesut yılmaz bile anap'tan ayrılınca bağımsız olarak aday oldu da girdi meclise.

kıssadan hisse; ölüm yahut çok ciddi rahatsızlıklar olmadıkça siyasetten kendi rızasıyla emekli olanlara türkiye'de pek rastlanmıyor. meral hanımın da bunlardan farklı olacağını zannetmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap