• nato'nun doğu kanadını güçlendirmek adına topraklarında nükleer silah bulundurabileceğini belirten devlet.

https://www.sozcu.com.tr/…ya-nukleer-gozdagi-p41275
  • bütün belgelerim tam olmasına rağmen varşova havalimanında polis tarafından keyfi olarak 3 4 saate yakın bekletildim. en sonunda dayanamayıp, eğer bir gün irtica edersem, o şanslı ülke polonya olmazdı önceki vizelerime bak öyle eziyet etmeye çalış dedim. sonuç… 15 dakika sonra “you can go”.. çok acayipler

düzeltme: iltica..

varşovanın gezilebilecek her yerini gezdim. hava limanındaki münakaşa dışında genel olarak idare eder bir kent. sıradaki şehrimiz prag
  • cumhurbaşkanı duda'nın tartışma yaratan nükleer silah açıklamasına dair bir analiz; https://politikaakademisi.org/…er-silah-aciklamasi/
  • sesli harflerin küstürüldüğü ülke.
  • bizim ülke gibi sağcıların elinde heba olan ülkedir.
  • ilik gibi hatunların bulunuduğu ülke.
  • şuan kuzeyinde küçücük bir köyünde olduğum ülke. avrupa birliği yatirimlarimdan sonra türkiye ile kiyaslandigindan en az 10 yıl genel standart olarak ilerideler. ayrıca bana göre türklerin en kolay adapte olabileceği avrupa ülkesi.
  • vize konusuda artık almanya öyle sıkıştırmış olacak ki d tipi çalışma vizesini kurayla* vermeye başlamışlar.
    en azından vfs denilen allahın cezası şirketten kurtulduk bu da iyi
  • kendisini, komşusu almanya ve kardeşi çek cumhuriyeti ile birlikte görmek istediğim, bende nedensiz yere pozitif izlenimlere sahip bir slav ülkesi. bu yaz olacak, umarım.
  • küreselcilere yenik düşen "şimdilik" son avrupa ülkesi.

görsel

iğrenç! tanışmaları, kaynaşmaları, yatmaları için reşit olmayan kızlarını ortadoğulu istilacılara peşkeş çekiyorlar. tutuculuğun ve vatanseverliğin en yüksek olduğu avrupa ülkelerinden biri olan polonya bile bu hale geldiyse avrupa bitmiş demektir, avrupalılar ulus bilinçlerini kaybettiler ve gavatlaştılar.

sırada macaristan var. bir bir yıkılıyor uluslar, geleceğin dünyası koca bir ortadoğu ve hala bunu kimsenin gördüğü yok.
hesabın var mı? giriş yap