73614 entry daha
  • bugün 70 yaşında olduğu için artık yaşlandı deniliyor ancak kasım ayında yapılacak abd seçimlerinde yarışacak adaylardan birisi 78, diğer 82 yaşında olacak. devlet adamlığında hele ki en ileri healtcare imkanlarından faydalanılıyorsa günümüzde 80, hatta 85’e kadar devam edilebilir.

benim tahminim, erdoğan anayasa değişikliğinin ardından bir seçim daha kazanarak bugünden itibaren 8 sene daha cumhurbaşkanlığı görevini sürdürecek ve ardından emekliye ayrılacaktır. o zamana kadar kendisinin ardından gönül rahatlığıyla yönetimi devredebileceği birisini de çıkaracaktır diye düşünüyorum.

tanım: türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı
  • türkiye cumhuriyetinde yaşayan her insanın hatta her canlının hayatını bire bir etkileyen bu insanı herkes mecbur anlamak zorunda... insan, eşini, dostunu, çoluğunu, çocuğunu, iş arkadaşını nasıl ki anlamak zorunda kalıyor, her akil baliğ olmuş insan da erdoğanı anlamak zorunda kalıyor. kimse ben erdoğanı anlamak zorunda değilim lüksüne sahip değildir. öyle bir özgürlüğü de yoktur. bunu da belirtmek istedim. sizi bu mevzuda aydınlattığım için bana teşekkürü geçtim en azından küfür etmezseniz sevinirim:)
  • neyi şiddetle elestirdiyse aynısını yaşadı,onunla sınandı,siyasetçiler için yaş 70 iş bitmiş o yaşta siyasetçi olmaz dedi, şimdi kendisi de aynı durumda ve anayasa degisikligi ile bu durumu uzatmak istiyor,daha ne demeli.
  • kendisinin hakkindan imamoğlu geliyor.laz müteahhit imamoğlu'na üç kez yenilmiş dünya şeysi. yenilgin daim olsun bay recep.hatta bundan sonraki her yenilgin katmerli olsun.
    bini bir biri bin olsun.
  • eski büyüsü kalmadı dimi hiçbir şeyin, ne ayasofya ne ismailağa kurtarıyor seni. elinde kaç kanbur kaldı acaba? bence kalmadı. işinin maneviyatı tamamen söndü, materyalizm siyasal islamı çoktan yuttu mideye indirdi, bir süredir bağırsaklarda dolanıyor, çıkış kapısına doğru yol alıyor.

tik tok tik tak...
  • iktidarı döneminde kaç vatandaş akp kadrolarının liyakatsızlığı ve iş bilmezliği sebebi ile öldü çok merak ediyorum.küçücük bir çocuğun ölümü üzerinden siyaset yapıyor,baktım çocuk arap falan da değil hayret.
  • erdoğan’ın sarayı’nda ocak-mart arasında toplam gideri 2,221 milyon tl oldu.

1 günlük harcama 24,6 milyon tl,
    1 saatlik harcama 1 milyon tl.
hesabın var mı? giriş yap