• zamanı yaklaşıyor. bir timsah kadar sessiz ve derinden...
  • kağıt üzerinde iyi bir transfer gibi görünse de daha ilk günden itibaren “kerem ne olacak” sorusu takımın ve kendisinin üzerinde dolaşmaya başladı.

transfer süreci için iyi bir ders oldu. bu yıl 4-5 maçı bizzat kendisi çözdü. fena sayılmayacak bir katkı verdi.

her transfer tutmaz. yolu açık olsun. kendisini güzel hatırlayacağız.
  • ndombele ve tete varken kendisine bidon demem ama kesin olan bir sey var ki olmadi.asiri negatif ruh hali takimi cok kotu etkiledigi icin inat etmeye de degmez.

bu arada nasil oluyorsa gs'de kol kiriliyor ama yen icinde kaliyor. zaha ve teknik kadro arasinda ne konusuldu yasandi da ipini cektiler hic aciklanmiyor.normal olmayan bir seylerin yasandigi kesin.
  • tabi ki beklentiyi karşılamadı, tabi ki aldığı paranın ederi bu değil ama en azından 4-5 tane maç çözdü.

iki yüzlülük yapmaya gerek yok yazın geleceği öğrenildiğinde taraftarların %90'ı deliler gibi sevinerek bu transfere onay verdi. şimdi de bu transferi tete, ndombele klasmanına koymak haksızlık.

ziyech son aylarda çıldırmasa, barış alper mbappe'ye dönüşmese, mertens ligin 2. yarısı florya suyu içip ölümsüzlüğü keşfetmese belki daha fazla ona ihtiyacımız olacaktı.

manu deplasmanında boğuşup gol atması, ankaragücü maçını çözmesi, trabzon maçında takım çok eksikken forvette goller atması gibi şampiyonluğun kırılma noktalarında kesinlikle var. 10 gol 5 asistlik bir katkıya bidon transfer demem.
  • defol git.
  • eski takımı crystal palace son 3 sezondur ligde ortalama 46 puan alıp, 43 gol atmış.

bu sezon da ligin bitimine 2 hafta kala 43 puan toplayıp, 50 gol atmış.

zaha yerine transfer yapılmamış. eldeki oyuncularla yerini doldurmuşlar. adamın palace'dan ayrılışı eski takımını etkilememiş bile.

galatasaray'da bile eksikliği takıma artı yazıyor. bir yıldız düşünün yokluğu varlığından daha iyi.
  • benim kişisel olarak beklentilerimin altında kaldı, evet birkaç maçı çevirdi ve çok önemli puanlar kazandırdı ama ben zahadan icardi etkisi bekliyordum; ne yazık ki olmadı.
  • galatasaray adına yılın bidonu ve hayal kırıklığıdır, bu sene işler kötü gitse ilk fatura kendisi üzerinden kesilecekti. bu konuda yönetim şanslı ki okan buruk her şeye bir çözüm buldu ve takımı şampiyonluğa yürüyor. yine de galatasaray'ın kendisinden kurtulma şansı var, avrupa'da ismi olan bir oyuncu. galatasaray bu isimden bonservis bile kazanacaktır, piyasası yüksek. ayrıca öyle ya da böyle bu sezon özelinde çözdüğü maçlar var, türkiye ligi için 2-3 maç sayabiliriz. cl'de de man utd ve kopenhag maçlarını çözmüştü. beklentinin çok çok altında kaldı, bonservis verilmemesi hasebiyle dikkatler pek üzerinde değil.
  • bundan sonra oynamasa bile galatasaray kariyerini 10 gol 4 asistle tamamlayacak futbolcudur.

ndombele denen siyahi tulum hayri domdom karışımı oyuncunun yanında bu sene yaptıkları cristiano ronaldo'nun kariyer istatistikleri gibi kalır. dolayısıyla ona gelene kadar çok daha büyük bidonlar ve hayal kırıklıkları vardır. mesela son 3-5 maçtır kritik işler yapıp yere göğe sığdırılamayan hakim'in bile toplam 8 gol 4 asisti var.

okan manevi oğlu kerem'e sabrettiği kadar bu adama sabretse işler çok daha farklı olabilirdi belki ama olmadı maalesef. kimya tutmadı.

ben kötü hatırlamayacağım kendisini, yolu açık olsun.
  • galatasaray macerası hayal kırıklığı olan futbolcu. nefret kusulmasını anlamıyorum. en azından birkaç maç aldı ve takım şampiyonluk yolunda, yapacak bir şey yok. maaşı yüksek ve elden çıkartılacak. burada son üç maçta ihtiyaç dahilinde katkı vermesi gerekebilirken ve sezon sonu da ayrılacağı neredeyse kesin iken nefret kusmanın kimseye faydası yok. bir transfer hatasıydı, anlaşıldı ve telafi edilecek.
    oğlum, kötü niyetli olmadığı sürece hiçbir futbolcuya nefret kusmayın. galatasaray camiası hemen hemen tüm futbolcularıyla bu güne kadar iyi ayrılmıştır.
    hemen hemen hepsiyle bağı da kopmamıştır. bu gurur duyulacak bir kurum kültürüdür.
hesabın var mı? giriş yap