• üst edit: tweet'i sildiler. video elimde mevcut; ancak eklemeyeceğim tabii ki. bilsinler ki bu millete köpek diyenleri unutmayacağız.

reklam linki

go turkiye hesabından atılan, "sizinle temas edecek herkesi aşıladık" temalı aşağılık reklamdır.

sömürgecinin dilinde hazırlanan reklamda, sömürge tebaasının efendilerine hastalık bulaştırmadan hizmet edeceği garantisinin verildiğini görüyoruz.

kuduz aşısı yapılan köpekler gibi kulaklarına küpe de takacak mısınız aşılanan turizm çalışanlarının? içleri rahat etsin efendilerimizin nihayetinde.

sizin milliyetçiliğinize tüküreyim ben, türklüğü iki paralık ettiniz.

edit: köpeklerin küpeleri gibi maskelerde "enjoy i'm vaccinated(keyfinize bakın, aşılıyım)" yazıyormuş, şimdi dikkat ettim. üç beş kuruş için köpek diye vatandaşını satıyor devlet.
  • o kadar eleştiriye rağmen nasıl böyle bir reklam yapmışlar akıl alır gibi değil. siz çalışanı aşıladınız da ülkeye gelecek turist aşılandı mı??

ha o önemli değil nasıl olsa türk insanına ne olursa olsun değil mi.

rezalet bir reklamdır.

edit: bir de silmişler. şaka gibiler yemin ediyorum sabah akşam cs go oynayan ergeni koysak oraya daha iyisini yapar.
  • görsel

öz yurdunda garipsin öz vatanında parya.
  • ulan daha ne kadar aşağilanacagiz acaba
  • uzun zamandır bu kadar aşağılandığımızı hatırlamıyorum. iğrençtir.
  • kısırlaştırın bir de, aşılama yetmez.
  • acizliktir.

tamam gelsin turistler söz ısırmayacaz.

silinen video: https://twitter.com/…nik/status/1392918434564952072
  • kör şeytan git turistlere sarıl, öp diyor. izleme hesabı 1 hafta yanlarından da ayırmazlar mis gibi.

o değil de turkish'in t'sini küçük yapmışlar.
  • sikerim vatandaşı turiste bir şey olmasın.
  • turizm çalışanlarını kısırlaştırıp tasmada takmaları lazım. ayrıca çalışacakları alanın dışına çıkmamaları için zincirlemek de lazım. çünkü turist gelecek. turist önemli. neticede kim takar türk vatandaşını?

edit:yanlış kelimeler düzeltildi.
hesabın var mı? giriş yap