702 entry daha
  • --- spoiler ---

bence sonunu bu şeklide bağlamaları iyi olmamış. 10. bölümde savaş veya toranaga'nın planı her ne ise o gösterilmeliydi. 11. bölümde ise anjin'in yaşlılığı bağlanabilirmiş. ayrıca mariko'ya yazık oldu be
    --- spoiler ---
  • 9. bölümden geliyorum; spoiler asla vermeyeceğim lakin anjin’i oynayan oyuncu seçimi aşırı hatalı bir casting seçimi; ilk gördüğümden beri kanaatim değişmedi. adamın dibinde yangınlar yanıyor; fırtınalar kopuyor; pezevengin suratında sıfır ifade. bu kadar karizma ve duygudan yoksun kalas gibi bir tipi böyle kritik bir role koyamazsınız yav böyle bir dizide. şimdilik söyleyeceklerim bu kadar…
  • game of thrones gibi başladı gerisi gelmedi.
    insanın iq su bakışlarına yansıyor, anjini o yüzden o role pek uygun bulmadık
  • --- spoiler ---

japonya'ya giden anjin gordon milne nin büyük büyük büyük büyük babasıymış dağılın aq.

--- spoiler ---

eskisini seyretmek için indirmiş bekliyorken yenisi geldiği için felaket mutlu olduğum dizi, bir yerde tek sezonluk mini dizi olacak diye okumuştum eğer öyleyse yapacağınız işi s... değilse ilk sezon süperdi, eskisini seyrettiğim zaman kıyaslama yaparım burada.

roots dizisinide indirmiştim bir tarihte izlemek için, oğlum remake yapacaksanız söyleyin ona göre bakacağım neymiş bu kuntakinte amk.
  • 1980 yapımındaki anjin de yetersizdi bu da. kitabı okumadım ama yazar karakteri böyle betimlemiş olabilir, başka türlü bu oyuncu seçimi açıklanamaz.
hesabın var mı? giriş yap