• photoshop ile görsele döken mi saygısız? mecliste o kurdun ağzına ampul sokan mı saygısız?

o ampul, o kurdun ağzına girdi mi? girdi.
    elmaya elma demek ne zamandan beri saygısızlık?
  • eğer ki o kurt siyaset üstü bi simgeyse, türk milletinin simgesinden prim yapmaya çalışan partiler utansın o zaman.
  • iktidarda olduğu 13 yılın en az 11 yılı türk demekten utanan bir hükümet ile geçirdik... o zaman ses çıkarmayan bugün kırsın kıçını otursun.
  • kimse mizah yapmasın! kimse hiçbir şeyi karikatürize etmesin! abd'lilerin toplandığı tumblr hesapları gibi ülkeyiz anasını satayım herkes her şeye alınıyor, güceniyor. herkesin her şeye saygı duyduğu, bombok bomboş bir hayat istiyor çoğunluk. çirkin kuklalarla parti liderlerinin, başbakanın, cumhurbaşkanının ti'ye alındığı dönemleri de gördük. kimse ölmedi eleştiriden.
    format editi: sıradan bir siyasi karikatürdür. zaten hayvan kurttan ziyade köpeğe benzemektedir. bu da ayrı bir gönderme olabilir.
  • - paylaşımı yapan atilla taş değil.
    - bozkurt türk milletinin sembolü falan değil.
    - bu memlekette göte göt derler.
    - saygasızlık değil cuk diye oturmuş bir ayardır.
  • ne saygısızlığı ayol, bildiğin işin özeti işte. ayrıca ahahahaha

evet çok güldüm kurt kardeş
  • adamın ismi atilla amk. kurdu, köpeği sizden mi öğrenecek.
  • biraz klişe olacak ama neyzenden gelsin:

türk milleti gariptir
    her lafı kaldırmaz
    ibne dersin kızar da
    sikersin aldırmaz

her seyi bir kenari biraktim, her seyi gectim. ben ulkucu olsam sadece turklugun en buyuk destani olan ergenekon ismini yipratmak icin verilen savas yüzünden bile akp nin ekmegine yag surmekten kacinirdim. sizde nasil bir mide var?
  • atilla taşın türk milletine yaptığı tek saygısızlık, şarkı söylemektir.

onun haricinde bütün tesbitleri nokta atışıdır.
  • beğenmediği her karikatüre "saygısızlık" yaftasını yapıştıran zihniyetin son hedefidir. saygısızlıkla uzaktan yakından alakas--

amaaan! mizah nedir, espri nedir bilmeyen adama laf anlatılmaz ki!
hesabın var mı? giriş yap