• fenerbahçe-başakşehir maçında luiz gustavo’nun rakibinin ayağını kırmaya yönelik teşebbüsünü sarı kartla geçiştiren hakem.
  • insanlar kariyerlerini,mesleki hayatlarını göz göre göre yakıyorlarsa, mutlaka kâr zarar hesaplarını da yapmışlardır.

yani, bu geceden sonraki hakemlik kariyerinden kaybedeceklerini ya hemen telafi etmiştir. ya da bundan sonraki hakemlik hayatının devam edeceğine dair garanti almıştır. zira bu gece gördüğüm beşer şaşar tarzı bir iş değildi.
  • bugün ki kararları galatasaray lehine vermiş olsa idi yarın 20 takım toplanıp bildiri yayınlar,haftaya maçlara çıkmazdı.
  • süper ligde uzun yıllar unutulmayacak bir rezalete imza atmakta şu an.

komple dağılmış durumda. kafada kırk tane tilki olunca böyle oluyor işte.
  • hala şu insanı savunabiliyorsunuz, acıyorum size!

kahraman ilan edeceksiniz utanmadan. tarafsız bir gözle verdiği kararlara bakın. birazcık sağduyu sahibi iseniz, maçı doğradığını görürsünüz.

türkiye'deki ligi takip eden biri futboldan soğur. bunu yaşamamak için arada premier lig takip ediyorum.

hakemlerin maç doğramasından, taraflı karar vermesinden ve bunun sonucunda alınan galibiyete sevinenlerden utanç duyuyorum.

avrupa'da yokuz, neden? işte tam da bu yüzden. ayak oyunlarıyla bir yerlere gelmeye çalışıyor takımlar, güçlü altyapı ile değil!

yazık! beşiktaşlıyım, maçımızda takımıma taraflı karar verildiği zaman utanıyorum. size de tavsiye ederim. bu taraftarlık değil çünkü.
  • türk futbol tarihinin en rezil hakem performansını gösteren hakem.

dokunmayan oyuncuya kırmızı kart, bacak kırmak için tekme atana sarı.
  • var çağırıyor hoca bak bu kırmızı kartlık hareket diyor ama bahattin beyin fenere kırmızı verecek gözü yok. yazıklar olsun.
  • gözlemci raporum: maçın anasını sikti.
  • maçı öyle bir yönetiyor ki amerika ortadoğu'yu böyle yönetmiyor ..
  • ıleride colugu cocugu okusun diye yazalim. bu aksam gs rize macinda gozu onundeki rizeye kirmiziyi veremeyip icardi'ye sari veren hakem seysi.
hesabın var mı? giriş yap