• maalesef böyle kahpe evladı kansız, itler de mevcuttur. bu olaylar yıllardır yaşanıyor çünkü benim devletimi idare eden siyasetçiler bu kahpelerin hastanesini ceza olarak kapatmıyor veya cezası az demekki konu sürekli yaşanıyor.
    güncel haber linki büyükçekmece cumhuriyet başsavcılığınca yürütülen operasyonla 38 kişi gözaltına alınmış. özellikle esenyurt ilçesinde bu işi yapan çok hastane var ne yazıkki. bu kahpeler bebeğiniz enfeksiyon kapmış diyerek veya farklı palavralarla aileleri kandırıp bebekleri yoğun bakıma alıp benim devletimi günlüğü 8 bin liradan dolandırıyorlar devleti idare edenler bu konuya peki ne ceza veriyor? soruyorum hepinize buradan kaç tane kapanan hastane duydunuz böyle bir kahpelik yapıp vatanını dolandırıp kapanan hastane gördünüz mü hiç? bak ukrayna devletini türkiye'de bir vatandaş silah vermeyip dolandırdı parayı aldı malı vermedi bu yıl daha yeni adam çiftliğinde ölü bulundu bizde de durum bu efendim...hasta 1 tane bebek yoğun bakımda yatıyorsa kafalarına göre o hasta bebeğin sonuçlarını kullanarak veya farklı tezgahlarla başka bir bebeği yatırıp senin benim cebimizi boşaltıyorlar. bak bugün 2024 yılında benim çocuğumu bir özel hastane yoğun bakıma yatırmak istese ben şahsen kendim
    görerek kanın alınmasını ve alınan kanı kendim başka test merkezine götürerek kontrol ettirmek isterim bu vatanı bu kadar utanç verici hallere sokan siyasetçileri allaha havale ediyorum...
  • sağlık sektörünü hangi cemaat ele geçirmişti ? diye insanı düşündüren, birtakım ahlaksız ve şerefsizlerin koordine şekilde gerçekleştirdiği olay.
hesabın var mı? giriş yap