4051 entry daha
  • iyi adamdı sevdik ama yerine geleni de iyi işler yaparsa sever sayarız. ergün gürsoy, haldun üstünel, erden timur yine biri gelir ihya eder. şansa olmuyor bu işler. camia farkı var.
  • kendisi hakkında sürekli ndombele, tete, zaha getirdi, geçen sene iyiydi ama bu sene berbat işler yaptı gibi serzenişleri, o içten gelen samimi temennileri rakip taraftarlardan bol bol okuyup eğleniyoruz.

vizyon misyon serzenişleriyle 6 sene boyunca koskoca camiasını yerlerde süründüren ali başkan ve tüm türk futbol camiasına yöneticilik dersi verdi bu adam 2 sene içinde. hem başkanları hem taraftarları öyle çok istiyor ki, erden timur bıraksın bu galatasaray ve futbol işlerini, kendileri de rahat bir nefes alsın.

futbolla iç içe olup şu an kendisinden razı olmayan tek bir galatasaray taraftarı göremezsiniz muhtemelen. sadece transfer de değil kendisinin olayı üstelik. tarzı karıncanın belini incitmeden işini naif ve olması gerektiği şekilde yapmak üzerine kurulu. anlıyorum, sadece boş boş bağıran küstah başkanlarından asla böyle bir yöneticilik, takımı, futbolcuları böyle samimi şekilde kucaklama, koruyup kollama göremedikleri için hasta oluyorlar.

2 senede galatasaray ummadığımız bir seviyeye geldiyse kendisinin emeği çok büyüktür ve kulüp bünyesinde devam etmelidir. yoksa kendi ayağımıza sıkmış oluruz. yakaladığımız bu güzide havadan nemalanmak isteyen iç mihraklar seçime akbaba gibi hazırlanıyor. buraların sefiri artık kendisidir, tekrar abdürrahim albayrak'lı günlere dönmeye hiç ama hiç gerek yok.

ekleme: okan buruk'un da çıkıp dursun özbek ve erden timur yanlısı açıklama yapması gerektiğini düşünüyorum. hoca artık camia üstünde ağırlığını koyacak seviyeye ulaştı.
  • az önce mauro icardi ödül töreninde erden timur'a özel olarak teşekkür etti. metin oktay ve hagi'den (edit: içim sızladı ve tabii ki muslera'dan) sonra dördüncü bayrak adam 'olma yolunda ilerleyen' ikonumuz, erden timur'u florya'da istiyorum diyor. bence konu kapanmıştır.
  • kim ne derse desin başarılı adamdır ve aynı zamanda da karakteri de düzgündür. haldun üstünel ile birlikte tarihin en başarılı yöneticiler arasına daha şimdiden ismini yazmıştır. daha uzun yıllar bizimle ol güzel adam.
  • iyiki varsın bir dahaki yönetim kadrosunda ilk başta olması gereken vizyon sahibi insan.
  • benim için kendisi dursun'dan da okan'dan da icardi'den de üstündür. rakibin zengin başkanı tarafından açıkça tehdit edilmiştir onu savunmak da biz galatasaraylılara düşer.
48 entry daha
hesabın var mı? giriş yap