• twitterda tt olma yolunda hızla ilerleyen topic.
  • şu hashtag'i trend yapanların daha gerizekalı olduğu aşikar.
  • kendisi bu hashtag'e "günaydn ballarım einsteina da gerizekalı diyolardı atomu parçaladı ellerine verdi" diyerek cevap vermiştir. kız haklı beyler!!! :p
  • birinin zekasıyla dalga geçmenin ne anlama geldiğini bana bir kez daha hatırlatmış hashtag. bir insan kendisinden bir alt seviyede zeka sahibi olarak gördüğü kişi ile gerizekalı diye dalga geçer. iki alt seviyedeki adama artık gerizekalı diyorsa bu ancak kızgınlıktan kaynaklanır, dalga geçmeye gerek duymaz.

hashtag'e atılan twitlerdeki zeka seviyesi çok yüksek zaten, bakın:

"meme acarak adam olunsaydi ineklerin hepsi meshur olurdu #gerizekalihilalcebeci"

"aynştayn'a gerizekalı dediler atomu parçaladı. hilal cebeci'ye gerizekalı derseniz ancak kendini parçalar. #gerizekalihilalcebeci"

"hilal cebeciye geri zekalı deyip gerizekalılara hakaret etmeyin lütfen #gerizekalihilalcebeci"

"kurban bayramından fazla beyin kaldı hilal, kullanmak istersen haber ver. #gerizekalihilalcebeci"

not: bu twitleri atanların tümü yetişkin insan.
  • “üniversiteli bir gencin çantasında yumurta bulunduğu için 11 yıl hapis cezası isteniyor, tt’de benim gerizekalılığım var”
    hilal cebeci

benim gözümde kendisinin zekasıyla alay eden herkesten daha zeki insan.
  • kendisini umursayip takip edenlerin gerizekaliligini gosteren trending topic.
  • bu topic sayesinde görüyoruz ki, sayın cebeci kendisine hakaret edenlerden daha gerizekalı değil.
  • trending topic yapan kitlenin üstüne gaz döküp yakma isteği uyandıran hashtag.

(bkz: dunning kruger etkisi)
  • kendi düşen ağlamaz özlü sözünü bize tekrar hatırlatan trend topic.
  • zekası ile alay edenlerden daha çok kazandığı kesin olan kişiye açılmış hashtag'tir.

bu arada seneler önce tarabyada sahne alan kırık bir abimiz vardı... kırık kırık hareketler yapan ama sahneden epey de güzel para kaldıran bu abimiz (bakın abimiz diyorum sürekli) ile bir akşam oturup arkadaş ortamında içtik. şoka girdim la, adam gayet normal biri...

abi sen ne ayaksın dediğimizde,
    bu ülkede milletin mana bulduğu herşey yok satar dedi... para kazanmak istiyorsan mana bulunan biri oalcaksın !

şimdi bakıyorsun, yok esra ceyda kardeşler, yok hilal cebeciler, yok fatih ürekler... bu şekilde para kazanan insanlar var bir sürü... ekranda iki dengesiz tavır, açık saçık şekil yapıp para kazanıyorlar...

eğlence sektöründe bir iş sonuçta... bir nevi kostümsüz palyaço...
hesabın var mı? giriş yap