13011 entry daha
  • ne yazık ki ismail kartal şu an gördüğü muameleyi fazlasıyla hak eden bir insan. basın toplantısında eline kağıt verip oku dediler, okudu. taktik verip uygula dediler uyguladı. ee? ne olmasını bekliyordu ki? ismail kartal ali koç'un sözcüsü veya saha içindeki vekili olmak yerine fenerbahçe teknik direktörü ismail kartal olsaydı bugün her iki başkan da onu takımın başında tutmak için yarışırdı ama iki başkan adayı da biliyor ki ismail kartal bu saatten sonra fenerbahçe teknik direktörü ismail kartal olamaz. taraftarlık başka, teknik direktörlük başka, başkanın sözcüsü veya vekili olmak bambaşka şeyler ama ismail hoca, aradaki o kırmızı çizgileri silip atarak hepsini birbirine karıştırdı.
  • sahip olduğu puan durumunun kendisi tarafından elde edilmediğini cümle alem biliyor, görüyor. yoksa normal şartlarda en az 96 puan toplayıp en fazla gol atan takım ünvanını kazanan takımını kazanmış bir teknik direktörün daha lig bitmeden iki başkan adayı tarafından da tamamen plan dışı bırakılmış olmasının başka açıklaması olamaz.
  • sezon basinda isler iyi giderken de karsi ciktigim teknik direktor. hatta sampiyon olsaydik veya bir mucize ile olursak da karsi cikacagim teknik direktordur. ama asil suclu o degildir, onu oraya getiren ali koc'tur. bu adamdan onumuzdeki 2-3-5 senenin planlamasini yapmak ve basarili olmayi beklemek malliktir. 1 senelik sampiyonluk bile beklemek malliktir. ama oyle goruyorum ki baya bir mal var.
  • galatasaray derbisinde de rade krunic ile sahaya çıkacağı söylenen teknik direktördür.

tanrım aklıma mukayyet ol.. gerçekten öfkeden ne diyeceğimi bilemiyorum.

yahu zaten başımıza ne gelse şu rade krunic denilen ve ne halta yaradığı belli olmayan adam yüzünden geldi.

hem konferans kupasına, hem şampiyonluğa mâl oldu rade krunic ve miha zajc inadı. daha halen bu adamlarda ısrarcı olmak ve bir de bu herifi derbide oynatmak olacak iş değil.

miguel crespo'dan daha kötü bir oyuncuyu ne diye transfer ettin?

ayrıca son maçta rodrigo becao'nun sarı kart cezalısı durumuna düşmesi de, ayrı bir handikap.

bu da senin amatörlüğün.

sınırda olan oyuncuyu, ne diye derbi öncesi maçta zorla inatla tutuyorsun?

kayserispor'un zaten bizden puan alacak mecali yok. hâlâ oyunda tutuyorsun adamı ve cezalı duruma düşüyor.

halbuki rodrigo becao cezalı duruma düşmeseydi, alexander djiku derbide orta sahada oynayacak ve çok da verimli olacaktı.

josef de souza etkisi yapacaktı. derbide orta saha üstünlüğü fenerbahçe'ye geçecekti.

velhasıl kelam ne yap et, rade krunic'i oynatma ve alexander djiku'yu orta sahada oynat. stoper mevkiine ise bir çare bul hocam.

yoksa galibiyet imkansız olur.
  • her ne kadar camianin cocugu da olsa artik takimi tribunden desteklemesi gereken teknik direktor.
  • kendisine çok büyük ayıp edilen teknik direktör, düzgün insan. bitime iki hafta var, matematiksel olarak şampiyonluk ihtimalin var, çok önemli bir derbi maçın var. ama senin başkan adayının, başkanının, mal taraftarının tartıştığı hatta heyecanlandığı konu yeni sezonda hangi teknik direktörün geleceği. gerçekten o kadar nankörce, utanmazca bir davranış ki bu. bu takımın bu sezon uğradığı tüm haksızlıkları kabullenmek demektir bu. rakibe yapılan tüm kayırmaları temize çekmektir. adam 93 puan toplamış, avrupa'da çeyrek final görmüş. geçen sezon ıslıklanan oyunculara kariyer sezonunu yaşatıyor. sezon başından beri adama yapılan hadsizliklerin, hakaretlerin ucu bucağı yok. ben satılmış sözde medya mensuplarına, rakip takım trollerine bir şey demiyorum, onların görevi o. peki ya bizim malbahçeliler? kardeşim istediğin kadar bu adamı sevme, sen fenerbahçeliyim diyorsan eğer kendine, fenerbahçe teknik direktörünü seviyesizce eleştiremezsin. bu a şahsı da olabilir, b şahsı da. ben ismailci, aykutçu falan değilim. takımın başında kim varsa ve ben o adamın iyi niyetine, elinden geleni yaptığına inanıyorsam o hocaya laf söylemem, söyletmem. bunu bir türlü anlayamıyorsunuz. derbi öncesi hoca tartışmak nedir ya? hepinizin amına koyayım dürzüler sizi. tek dileğim inşallah ismail kartal bu sene şampiyon olur, şampiyon olduğu gece istifa eder. üstüne bir de güzel bir âh eder de, bi on sene daha belimiz doğrulmaz. adam harcamakta üstümüze yok çünkü. bazı şeyleri hak ediyoruz.
  • galatasaray'a çak öyle bırak bari.

güzel hatırlan.üzerine yapışan korkak gömleğini yırt.
  • iki takımı özellikle yarıştırıp 90 üstü puan yaptırdılar, sizde bunu ismail kartalamı yazdınız, iki takımda kollandı bi tanesi biraz fazla kollandı… son dakika golleri, çıkan çıkmayan kartlar, olan olmayan penaltılar…vs. ligde ve avrupa'da en önemli maçlarda kendi hatalarından puan vermiş bir adamdan bahsediyoruz.bu takımı 10 yaş çocuğa ver gene şampiyonluğa oynardı.
  • şimdi geriye saralım ;

tamamen yönetim kararı ile arabistana u19 ile gidiliyor ve urfa'daki maça çıkılmıyor.

sonra nasıl oluyorsa olimpiyakos maçında kadro tercihi lig için değişiyor ve istanbul da yine risk almamak için oyuncular kenara çekildigi için avrupa'dan eleniyor takım. ve yönetim sessiz sedasız devam ediyor. taa ki sivas ve konya beraberliklerine kadar herkes sus pus yönetimde.

şu çok net ki, ismail kartal a lig şampiyonluğu için ciddi bir kadro baskısı yönetimden gelmiş. bu yüzden avrupa'dan elenmek veya kupayı hediye etmek umurlarında değil. bu adamcağız da yediği baskıya cevap veremediği için takım ile tüm bağı kopuyor. ve günah keçisi ilan ediliyor.

tamam adam okan kadar iyi değil kabul ama ciddi bir haksızlık yapıldığı da ortada.

ıleirde ali koç dönemi belgesel olarak yayınlanırsa şaşırmam.
  • bu hafta derbiye çıkacak hoca. ama üstüne morinho ile konuşuluyor hem ali koç hem aziz yıldırım yapıyor bunu kendisi gerçekten fenerbahçenin evladıymış yoksa durulmaz o koltukta siz napıyorsunuz da demiyor bu hafta derbi maçına çıkıcaz kazanırsak şampiyon olma ihtimalimiz var diyemiyor bravo ismail hocam.

kendisine acımaya başladım.
18 entry daha
hesabın var mı? giriş yap