• geçen sene ocak ayında ankara'da kız arkadaşımla tunalı d&r'da gezerken bir gün sonra imza günü olduğunu gördüm.. sonra gezmeye devam ederken rafta kitabı gözüme takıldı, bakmak için elime aldım ve direkt ilk sayfasında “iyi okumalar dilerim, s.s.s” yazısı vardı. herhalde imza gününden önce gelip jest olsun mantığıyla birkaç kitabı imzalayıp koymuştu.

böylesine ince düşünen bir adam fenerbahçe'yi uçurur diye düşünüyorum.*

not: almoatasembellah ali mohamed al-musrati
  • yaptığı her işi kendi kurmuş, kendi başarmış, bilmem kaç dil bilen, güzel konuşan, kulüp yöneticiliği geçmişi olan, sporcu, aslan gibi bir adam. böyle bir adamı kim niye istemez veya sevmez anlamam. bir bildiğiniz varsa söyleyin biz de öğrenelim.
  • az önce konuştum programını izledim;

"dış minnaklar bizim şampiyon olmamızı istemiyor" başarısızlık kartını cebine koymuş klasik.

yani ; bir cacık olmaz bundan da sıradakı fb başkan gelsin :)
  • bir ankara projesi
  • winner ve sosyal zekası yüksek bir vibe'ı var. ali koç'dan çok daha farklı biri.

ali koç fb'ye karşı niyeti iyi olsa da maalesef şanssız ve loserdı. haliyle ne hamle yapsa tutmadı. aynı zamanda fevri ve makamı için toydu. fenerbahçe başkanlığının ağırlığını dolduramadı. koskoca başkanın tribünden atlayıp ergen gibi taraftarla tartışmasına bile şahit olduk.

saran ise fenerbahçe başkanlığı'na yakışır ağırlığı ve aklı başındalığı olan biri. en azından saran döneminde ergen gibi tribünden atlayıp taraftarla tartışan ya da buna benzer toyluklar göremeyiz. adamın zekası ve ağırlığı dışarıya yansıyor. fenerbahçe'ye alfalığını yansıtıp imajını da yükselteceğini düşünüyorum. baştaki neyse sen de o olursun ya da ona dönüşürsün.
  • sanıldığının aksine fenerbahçe başkanlığına aday olmamıştır,kendisi ali koç'tan 6 yıl utancıyla aday olmayacağım açıklaması dilenmektedir.
    ali koç devam edeceğim diyeceği için de aday olamayacaktır.
  • başkanlık yolunda yürürken doğru adımlar atmak istiyor.

ali koç'u karşısına çıkmak değil onun desteğini almak istiyor. camiada kime sorsanız ali koç aday olursa yine seçilir diyor.

çünkü ali koç'un karşısına çıkacak bir babayiğit kulüpte yok.

çekilirse ali koç'un kendi çekilecek.

sadettin bey keşke ali koç'un yönetimine girse ve sadece futbol şubesi ona bağlansa

en güzel formül bu olur.
  • "sadettin bey keşke ali koç'un yönetimine girse ve sadece futbol şubesi ona bağlansa"

katiliyorum gercekten.
  • fenerbahçenin düşük profilli başkan adayı. 6 senedir tek bir başarısı olmayan, camida hiç bir ağırlığı olmayan adamdan icazet almadan başkan adayı olamıyor. bu adamı kurtarıcı olarak görmek camianın düştüğü durumu özetliyor.
  • demokrasinin beşiği fenerbahçe'de başkan adayı olmaya çekinen, adı yıllardır adaylıkta geçen zengin şahıs.
hesabın var mı? giriş yap