• ürettiği şarkıları olduğu gibi spotify vs. platformlara yayınlayamadığınız yapay zeka (en azından soundcloud için durum bu). soundcloud üzerinden sözleri bana ait olan iki tanesini yayınlamayı denedim, ikisi de red yedi.

sınırsız sanatçı ekleme imkanı olduğu için yayınladığım parçaları da taşıma zahmetine girmemek için soundcloud hesabımı yenileyecektim ancak daha önce yine aynı sözlere her şeyi bana ait olan şarkıma soundcloud'un verdiği salakça red ve peşinden alamadığım destek aklıma geldi ve distrokid'e geçmeye karar verdim. bir tanesini yükledim, bakalım yayınlanacak mı.

ps: ertesi gün yayınlandı, spotify ve apple music'e henüz gelmedi. soundcloud için sanırım şöyle bir şey okumuştum, önce apple music'e gönderiyor, o yayınlarsa kabul edip diğerlerine yayınlıyor. distrokid'den yayınladığım apple music'te hiç yayınlanmazsa durum gerçekten bu olabilir. bakalım.

ps2: apple music'te de spotify'da da yayınlandı, soundcloud'un başka bir gıcıklığı söz konusu demek ki... bırakıyor olmakla doğru karar vermişim.
  • kokoro (gönül) adlı çalışmam için güzel bir iş çıktığını düşünüyorum.
  • felsefe parçalamaya gerek yok, arada zaman geçirmek için gayet eğlenceli. insanların aldığı keyif, giriş seviye sanatçıları sinirlendirmiş olmalı. ben de sözlerle birlikte bir şeyler karaladım, amaç tamamen eğlenmek ve eğlendirmek:

spotify: dreams of istanbul
    apple music: dreams of istanbul
    youtube: dreams of istanbul

city lights, a breeze from the bosphorus night,
    we're dreaming wide awake under istanbul's sky.

we walk the streets where continents meet,
    your hand in mine, feels just right.
    from galata to the maiden's tower,
    in this city, love claims its power.

sometimes a word, a glance makes us fall apart,
    but even the smallest apology mends the heart.

together we dream, oh so grand, neslihan and i,
    from the bustling streets to distant lands.
    our love's a journey, we take hand in hand,
    exploring the world, beyond the sands.

the spices' scent, the seagulls' cry,
    remind us of the days passing by.
    in istanbul, where east meets west,
    our love survives every test.

every little fight, every tear we shed,
    brings us closer, in this city we tread.

together we dream, oh so grand, neslihan and i,

in dreams, we fly, to rome, to rio, under every sky,
    the world's our canvas, love's the reason why.

beneath the minarets, across the sea,
    you and i, meant to be.
    in istanbul, we find our peace.

together we dream, oh so grand, with neslihan and ı,

in dreams, we fly, to rome, to rio, under every sky,
    the world's our canvas, love's the reason why.
  • sarıların sülo adlı swedish death metal parçamla headbang'lerin dibine vurdurmuş süper ai.
  • tarkan'ın kış güneşi şarkısına yeni bir soluk getirerek deneyimlediğim yapay zeka uygulaması. kullananlara küçük bir tavsiye, elinizdeki sözlere nasıl bir altyapı oluşturacağınıza emin değilseniz home kısmındaki beğendiğiniz şarkıları reuse prompt diyerek deneyebilirsiniz.
  • birkaç gün önce yaptığım şarkıyı mırıldanırken buldum kendimi bu sabah.

her şey seninle
  • profesyonel olarak kullanmak isterseniz en mantıklı seçenekler reklam jingle ve uygulama, oyun tema müzikleridir.

tabi ki abzürd sözler yazıp şarkı almak çok keyifli, eğlenceli. ama dediğim gibi bunun profesyonellikten çok uzak çıktıları oluyor. ama söz olmayan işlerde gayet başarılı. ticareti yapılabilir, para kazandığınız işlere eklenebilir.

ben şu an kendime geliştirmek istediğim mobil oyun için 8bit albüm yapıyorum. inanılmaz güzel işler çıkıyor.

tek anlamadığım şey ise "extend" kısmı. şarkının devamını sanırım ayrı bir part olarak çıktı veriyor. ben yapamıyor değilsem ve böyle ise çok saçma.

bir de acil olarak (en azından ücretli kullananlara) cinsiyet, ses kalınlığı, ses rengi gibi ayarlanabilir filtreler gelmeli.

henüz emekleme adımlarında bile oldukça başarılı. tutunurlar ve bu hızla devam ederlerse bizi çok değişik teknolojilerle tanıştırabilirler.
  • ilk denememde hiçbir şey bilmeden biraz melankolik bir dörtlük yazdım öylesine. sonra generate’e bastım ve böyle bir şey çıktı.

oha amk oha

valla arabada son ses dinliyorum gayet de güzel oluyor. yorumlarınızı bekliyorum :)

adama zorla aylık 8$ para gömdürecek.
  • zemheri...

ahmed arif
  • menemen yaparken uygulamaya denk gelince ortaya şöyle bir şey çıktı. bence gayet eğlenceli bi oyuncak olmuş.

https://suno.com/…bbc00-dd00-48df-ab23-5aa65f4e97b7
hesabın var mı? giriş yap