9220 entry daha
  • nagihanın işi gücü yunus emre. bu kadar alakalı ve alakasız yunus'tan bahsetmesi aslında kimin haksız olduğunu gösteriyor. haftaya nagihan ve aleynanın yarışacağı elemeyi izlemek için sabırsızlanıyorum. görücez sizi de :)
  • şu atakan ne gereksiz bir karakter yok kardeşime ateş açamazsın falan ulan siz kimsiniz hoşt ulan destur. isteyen istediğini yazar nagi yunus emre konusunda haksız ama potaya istediğini yazar ulan serco adam olsaydın hilimiyi yazdırırdın inşallah sen gidersin bu hafta. hilmi atakan pota görmeden finale çıkacaklar soran olsa performans senesi yersen
  • mösyö oge ne oldu size? mentalim kötü kötü derken bile tepeliyordun bunları.
  • nagihan ben sana ne diyim, sen gerçek bir survivor kraliçesisin. kim sana ne diyebilir.
    geriden de gelsen, "olmayan bağlarla", yırtık dizle yürü be kızım.
  • atakan isimli çakma lider, gerçek mikrop adamdan kurtulmaları lazım. kırmızı takım çok daha iyi bir takım, bireyselde de bunu görüyoruz. fakat atakan'ın diğer yarışmacıların önünü kesmesi diğerlerinin de fazla ses çıkarmaması yüzünden takımlar denk gözüküyor.

bu haftadan önceki 6 haftada 24 dokunulmazlık oynandı, bunların 13'ünü kırmızılar, 11'ini maviler kazandı. oldukça denk. fakat elenenlere baktığımızda elenen 6 ismin hepsi mavi. düello yarı finallerinde kırmızılar mavilere 7-2 üstünlük sağlamış, finalde de 3-0, toplamda durum 10-2.

bu dengesizliğin nedeninin atakan'ın her şeye atlaması olduğunu düşünüyorum. özgür ve sercan da maalesef ki çekiniyorlar ve bu adamın şovuna ortak oluyorlar. en basitinden dünkü oyunun finalinde 3/3 yapan özgür, geriden gelir bahanesiyle oynatılmıyor ve koşucu olarak o ana kadar 0/2 yapmış atakan seçiliyor. üstelik atış sayısı 6'dan 12'ye çıkarılmışken. ve beklenen oluyor, nefise, atışta özgür'ün yendiği batuhan'a yenilerek oyunu kaybettiriyor. önceki 6 haftalık periyotta en az 4 oyun bu şekilde kaybedilmiştir.

aynı durum konseye de etki ediyor, ne atakan ne de yancısı hilmicem bugüne kadar elemeye çıkmadı. bu adama sktiri çekip karşısında birleşmeliler artık. yoksa ne olduğunu anlamadan elenecekler.
  • nefise harikasın! adın gibi gibi nefissin! orada ogeday'ın tek rakibi sensin! tebrikler
  • yine tv'de ekran süresi doldurma 'şaklabanlığına' şahit oluyoruz sanırım. fragmandan belliydi de, düello oynanmadan durduk yere yeni kuralların açıklamasını bugüne yayınlanacak olması, son dokunulmazlık oyununun erkenden bitmesiyle oldu hatta damla ve arkadaşlarının bench'te uyduruktan kurgu sohbeti de süre doldurmaya az da olsa katkı sağladı. survivor önemli bir marka ise standart sapma görmemelisin. bir bölümü erken bitiyorsa gayet de bitebilir. sen kaliteyi çizgiyi korursan daha yüksek izlenme ve reklam geliri elde edebilirsin. tüm amerika reality show'larda yıllardır bahsettiğim prensipler uygulanıyor.
  • seda sana anladığın dilden cevap vereyim; beter ol. better değil beter.
  • seda baydın, yeter ya, tamam önde sen geliyorsun, yenilmen olağanüstğü bir olaymış gibi davranmayı bırak. gücün bu işte, kabullen otur.
  • lobutlarda önce geldim... önde geldim lobutlarda... geldim lobutlarda önce... öncelerde lobut geldim... geldilerde önce lobtum... allah seni ne yapmasın be seda...
395 entry daha
hesabın var mı? giriş yap