9333 entry daha
  • seda yeter artık cidden onde gelmeye, hizina o kadar guveniyorsan spor musabakalarina katil yanlış platformdasin gecmiste keşkelerinin ve içinde kalmışlıkların, yasamayı hak ettiğini düşünüp yasayamadiklarinin hıncıni bu yaşta bu kadar itici biçimde insanlara yansıtma bıktık :/ama senin ne hazımsız bir insan olduğunu nisa finalde kazandiginda (aslında bu kızdan da zerre haz etmiyorum) tebrik etmeden tıpış tıpış eve gitmenden anlamıştık finalde senden başka o şekilde davranan kadin yarışmacı da yoktu. eminim içinden nefise için keşke adada olmasaydı bu sene diyorsundur nagihan hazimsizligini zaten söylemiyorum sen ve ekurin damlacan’da ezelden var
  • atakan isimli çakma lider, gerçek mikrop adamdan kurtulmaları lazım. kırmızı takım çok daha iyi bir takım, bireyselde de bunu görüyoruz. fakat atakan'ın diğer yarışmacıların önünü kesmesi diğerlerinin de fazla ses çıkarmaması yüzünden takımlar denk gözüküyor.

bu haftadan önceki 6 haftada 24 dokunulmazlık oynandı, bunların 13'ünü kırmızılar, 11'ini maviler kazandı. oldukça denk. fakat elenenlere baktığımızda elenen 6 ismin hepsi mavi. düello yarı finallerinde kırmızılar mavilere 7-2 üstünlük sağlamış, finalde de 3-0, toplamda durum 10-2.

bu dengesizliğin nedeninin atakan'ın her şeye atlaması olduğunu düşünüyorum. özgür ve sercan da maalesef ki çekiniyorlar ve bu adamın şovuna ortak oluyorlar. en basitinden dünkü oyunun finalinde 3/3 yapan özgür, geriden gelir bahanesiyle oynatılmıyor ve koşucu olarak o ana kadar 0/2 yapmış atakan seçiliyor. üstelik atış sayısı 6'dan 12'ye çıkarılmışken. ve beklenen oluyor, nefise, atışta özgür'ün yendiği batuhan'a yenilerek oyunu kaybettiriyor. önceki 6 haftalık periyotta en az 4 oyun bu şekilde kaybedilmiştir.

aynı durum konseye de etki ediyor, ne atakan ne de yancısı hilmicem bugüne kadar elemeye çıkmadı. bu adama sktiri çekip karşısında birleşmeliler artık. yoksa ne olduğunu anlamadan elenecekler.
  • seda baydın, yeter ya, tamam önde sen geliyorsun, yenilmen olağanüstğü bir olaymış gibi davranmayı bırak. gücün bu işte, kabullen otur.
  • lobutlarda önce geldim... önde geldim lobutlarda... geldim lobutlarda önce... öncelerde lobut geldim... geldilerde önce lobtum... allah seni ne yapmasın be seda...
  • izlenmeler o kadar dusmus ki acun youtube videolarini yurtdisina acmis, artik izlenebiliyor.
  • şu atakan ne gereksiz bir karakter yok kardeşime ateş açamazsın falan ulan siz kimsiniz hoşt ulan destur. isteyen istediğini yazar nagi yunus emre konusunda haksız ama potaya istediğini yazar ulan serco adam olsaydın hilimiyi yazdırırdın inşallah sen gidersin bu hafta. hilmi atakan pota görmeden finale çıkacaklar soran olsa performans senesi yersen
  • seda ne boş muhabbet yapıyorsun kardeşim ya kaç saniye önde gelmişsin karava atıp durdun birde kandırıyorlar mi acaba diyor. sen atışını atsan zaten çok önde olacaksın. nagihan da yunus emre ile bozmuş kafayı
  • seda ; kaybederken de kazanırkende sevimsizsin be anacım .
  • seda sadece nagihan'a yenildiği için ağlamıyorsa ben de survivor izlemiyorum. önde geldim, önde bitirdim, hep ondan daha öndeyim, yani olmak istiyorum ama olmuyor.
  • seda sana anladığın dilden cevap vereyim; beter ol. better değil beter.
19 entry daha
hesabın var mı? giriş yap