• gönüllülerde ünlü olmayan tek kişi sanırım taner. ünlülerin ise yarısını tanımıyorum.

yalnız turabi demin yine aktı. asdgfsdfh durduramıyoruz efendim.

off sahra'yı gördüm şimdi. ulan bu kızdan kurtulamayacak mıyız? tüylerim diken diken oluyor ya.
  • sahra'nın bilezik gibi geçirdiği yarışma. kağıda direk çizip "bu direkte dans etmeni bekliyorum" diyerek turabi'yi yazdı hahahahah
  • nihat doğan olmadığı için izlemem. o olsaydı zevkli gelirdi.
  • yalnız 5 adet hakan çıktı. amk mal bunlar. hakan yetenekli, güçlü çocuk. yüzücü falan. hakikaten hiç kafası çalışmıyor bu gönüllülerin. taner'in 10 alıp gitmesi lazımdı.

son survivor'da da yine böyle güçlü birisini yollamışlarda ünlülere. eleman ellerine vermişti hepisinin.
  • taner'in survivor şampiyonu olduğunu bilmeyenlerin taner'in yazılmamasını anlamadığı yarışma.
  • gün itibariyle başlayan yarışma. barınak ödülünü ünlüler kazandı, pascal-ahmet-merve aydın üçlüsü takımı sırtlıyor resmen. anıl'ı çok sevdim, karizma bir havası var.

ada konseyinde turabi'ye 3x gıcık oldum, arkadaş eski yarışmacılar ne alaka ya? ne pislik bir adamsın sen. sahra'dan nefret ediyorum ama turabi'ye çok iyi yaptı. direk muhabbetini sevdim. hakan'ı karşıya vermeleri acayip kötü oldu onlar için, hakan çok başarılı bir yarışmacı.
  • nadya adlı yarışmacının en eski survivorcu olduğu yarışma. yanlış hayırlamıyorsam türkiye-yunanistan ilk survivor'dan sonra yapılan, dolayısıyla 2. survivor'du. sanırım ondan sonraki en eskiler de özlem ile taner adlı arkadaş. diğerleri sonra geliyor.

keşke nadya'nın olduğu senenin erkekler takımından da birini katabilselerdi. herkesin bi eşi, ekürisi, kankası bişeyi var da, o kız yarıştığı sene bazında tek kaldı.

edit : fulya adlı kız ilk survivordan imiş. ben bi tek arka sokaklar'da oynayan arkadaşı bildiğimden, onu bilemedim.
  • turabi 2 yil ustuste baydi yani ayni tripler vs biyerden sonra antipatik geliyo.bikaci icinde son firsat fazla unlu olabilmek icin hadi yine iyisiniz.
  • toplumların afyonun dinler değil televizyon olduğunun kanıtıdır.

affedin ama ülkenin anası sikilmiş. eğitim sistemi sürekli değişiyor. bilim desen hak getire. pkk desen adam öldürüyor, yol kesiyor. dolar almış başını. ekonomik kriz geldi gelecek. tüm komşularımız yarağı köküne kadar yemiş durumda ama bizler bu ve bu gibi programları izliyoruz. ben de dahil bak.

lan bize ne yapsalar haklılar. net konuşuyorum.
  • "havaalanına giriş" çekimlerinin yapıldığı sırada atatürk havalimanında olduğum programdır.

tüm yarışmacıları belediye otobüsüne doldurup havaalanına getirmişler. sonra önceden ayarladıkları vito'yu 2 metre geri çekip, tek tek yarışmacıları içene koyup getirdiler. all star'mış! "all koyun" bence.

helikopter editi: onlar dominik'de acayip ucuz.
hesabın var mı? giriş yap