• şu an bize tasarım olarak değişik gelen ama muhtemelen 2023 yılında okuyanların nesi değişik gelmiş diyecekleri, sıradanlaşmış olacak playstation 5 gamepadi
  • görünüş itibariyle xbox kontrolcüsünü andıran kontrolcü. beyaz tona sahip olması ps1 zamanındaki açık tonlara mı dönülüyor acaba ? dedirtmiştir.
  • bu hafta bozduğum, sony tarafından ps5 oyunlarını oynamak için yapılmış bir oyun koludur. benimkisi artık sola çekmektedir.

sol analog bağımsızlığını ilan etti, ben yaratıktan kaçmaya çalışırken kendisi yaratığa doğru koşmak istiyor efenim durduramıyoruz.

aynı zamanda ben filmleri ileri sarmak isterken o "hop kardeşim, ben daha buraları izlemedim" diyip kendi istediği yere kadar geri alıyor.
  • muhteşem görünüyor fakat tek dileğim ds4 gibi kendi kendine triggerları, analogları bozulmasın.
  • dirt 5'i oynarken ellerim uyuşuyor. hissiyatı güzel adeta topraktaki çukurları, engelleri hissediyorsunuz ama bir süre sonra ellerimi karıncalanmış gibi hissediyorum.

tetik tuşları harika arabanın gaz pedalına basıyormuş hissi var adeta.

fakat dualsense'in desteklediği oyunları kolun tüm fonksiyonlarını kullanarak oynarsanız şarjı çok çabuk bitiyor.

japon kardeşim yapmış ne güzel bize oynamak düşer.

xbox series s'in kolu mu yoksa ps 5'in kolu mu diye sorarsanız: (bkz: seni seçtim çünkü sen farklısın)
  • önemli edit: şaka gibi alttaki yazdığım yazıda (daha 3 aylık drift sorunum yok !!!!?!!??) yazısının üstünden tamı tamına 24 saat kadar geçmişken az önce telefonuma mesaj geldiği için dualsenseyi masanın üstüne bırakıp elime telefonu aldığımda horizon forbidden west oynyuyorum o esnada harita açıktı kendi kendine haritada sola kaydığını gördüm sonra haritalardan çıkınca aloy’unda kendi kendine sola yürüdüğünü gördüm! sticky button yetmezmiş gibi birde tertemiz drift problemine sahip oldum balkondan aşağı fırlatasım var cihazı amk
    ——————————————————————————
    zamanında orjinal playstation controller olsun dualshock 1,2, sixasix olsun dualshock 4 tüm playstation controllerini kullanmış biri olarak dualsense güzel tamam ama o kadar jenerasyonda bile hiç ben böyle şeyleri yaşamadım daha dualsensem 3 aylık ama share tuşunu neredeyse hiç kullanmadığım halde yapışık gibi içine göçtü gibi oldu basma hissiyatı yok dokunmatik gibi bişey l2 tuşu sanki uhu ile yapıştırılmış gibi tak diye basıyor aynı şekilde ortadaki büyük dokunmatik yüzeyin sol tarafı ve normal padlerdeki sağ tuş çok sert ve bastığımda çat çut ses çıkıyor imkanı yok ellerim pis ellemem üstüne hiçbirşey dökülmedi daha 3 aylık drift sorunum yok ama tuşlar elimde kalacakmış gibi hissediyorum sanki birde modeli cfi-zct1w (a) olanından sanırsam güncellenmiş versiyonu gibi birşey “a” ibaresi var çünkü böyle sıkıntısı olan bi yeşillendirebilirmi merak ettim sadece bendemi oluyor
  • 2.5 -3 k bandında olmasının yanı sıra en düşük ayarlarda bile kablosuz kullanıma uygun değil ps4 pro kolları 4-5 saat (dualshock v2 ) giderken bunlar 2-3 saat anca.uyuyorsa geri alicam

not : sayılar 3-4 ve 1-2 de olabilir.
  • dualshock 4 bir önceki kontrolcüye oranla ele daha iyi oturuyor ve saatlerce oynandığında bile yormuyordu.bu yeni kontrolcü, görsele göre daha da ergonomik görünüyor.umarım dualshock 4 teki saçma sapan l2 ve sol analog arızaları bunda da olmaz.
  • üstteki yazarın aksine 1300 tl uygun fiyat falan değildir. gidin mediamarkt, vatan, dr’ye ya mağazadan alın ya da adınızı yazdırın. ama büyükşehirlerdeki bi mağaza illa ki oluyor. arada online stoğa da giriyor. 1300tl’den 6 taksitle alın

al satçı yamyamlardan gidip 1800tl den almayın.
hesabın var mı? giriş yap