• birilerinin destekleriyle ancak bı yere kadar olunurun canlı kanıtı ,bu tiplerden çok var medyada tv dizilerinde .un degirmende ögütülür bunlar un olmadan ekmek olmaya çalışıyor .
  • ekonomi bildiği yok.
    insanları da konuşturmuyor.
    devrim bu zamana kadar iyi dayandı.
    apara'ya koysan sırıtmaz o kadar.
  • agir psikolojik vaka. giderek tahammul sinirini zorluyor. kendisi yuzunden bu kanali izlemeyen (veya izleyemeyen) cok kisiye rastladim. uzmani degiliz tabii ki ama varsa bir psikoloji uzmani bir 10 dakika izleyip fikrini belirtsin. cidden normal degil, bu is trajikomik bir yere evriliyor. bir gun bir konuk canli yayinda dayanamayip agzina geleni soyleyecek veya bir tokatla yere serecek saniyorum.
  • karşısındakini mırıldanmadan 30 saniye aralıksız dinleyemiyor, dinlettirmiyor.

bu konuda eleştiriler arşa çıkmışken hala aynı tavrı sergilemesi klasik “ben buyum beni böyle kabul edin.” tavrının tehlikeli ve dişil olanı. tamam sen busun, tamam sen kırılmaz bir iradeye sahipsin ve harikasın.

ama ben de sırf yeşillik olsun diye açtığım tvde olmasına katlanamıyorum, 3 dk seyredeni siksinler. çemçük ağızlı ukala.
  • işini bu kadar kötü yapan bir tv programcısı tr'de bile az bulunur.
  • kenarda açtım "para politika" diye programı dinliyorum. bu nasıl kötü bir program yönetimidir? bakayım yeni birisi mi dedim. aşırı deneyimli bir ablamızmış. olmamış ama. olmadan nasıl bu kadar olmuş merak etmedim değil.
  • birinin kameralar arasından koşarak önüne gitmesini ve mumya'daki imhotep gibi söylenmek için orada olmadığını estetikli suratındaki dolguları daha da kaydırarak çılgınca haykırmasını istediğim kadın.
    negatif enerjisi, ekonomistleri konuşturmayan saygısız, üstenci üstelik cahil yorumlarıyla tahammül edilemez bir insan.
    kendisi yüzünden ekonomi programlarını izlemek mümkün değil.

bu kadar nefret edilen bir şahsın inatla orada tutulmasının sebebi nedir merak ediyorum.

bi' sus be kadın! adam sorunun cevabını verebilsin.
  • zeynep bastık'dan sonra sözlüğün en çok antipatisini toplayan güzellik. tc'de aşırı güzel olmak başa bela demek ki.
  • kendisinin sunduğu programları eskiden beri izlerken sinirlerim harap oluyor, resmen yoruluyorum. kimseyi doğru dürüst konuşturmuyor, söz kestiğinden sürekli bir kakofoni ortamına dönüyor programlar.
    ve yıllardır böyle. bir insan hiç mi kendine ayar çekmez, düzeltmez ya? anlamak mümkün değil.
  • geçen devrim akyıl ile bir tartıştılar. o gün bugün devrim ortada yok. kadın arada fena fırça basıyor.
hesabın var mı? giriş yap