• ortaokul yıllarımın melek sesli düş kahramanı. yüzünü hiç görmedim, benim için hep bulanık bir şeyler olarak kalacaksın ama sesin hep kulaklarımda çınlayacak ve hep partilerden bahsedecek ve ben ve çocukluk arkadaşım seni hiç unutmayacağız.
  • ayrıca medyada yazılanın aksine bu bir gay cinayeti değil, sadece gözü dönmüş birinin para için işlediği cinayettir.
  • geçmişte sagopa kajmer in yakın arkadaşı olan dj.

hatta sagopa kajmer emre kuytu'nun ölümü üzerine bir pesimistin gözyaşları albümüne başlayıp,maskeli balo adlı albümün ilk şarkısını yapmıştır. sagopa kajmer'in bir röportajında duymuştum...
  • genc bir insanın gereksiz olumu...
    dunyada nel caniruhlu lar var dedirten bir olume sahip basarılı insan...
    1 ay sonra ingiltere deki bir dergiye calısmaya gidecekti ve bunun icin esyalarını satarak biriktirdiği paralar yuzunden vahsetli bir bicimde oldurulen ve artık geldiği hicyokluga donen, ölümü sır olan ;evine zorla girilmemiş olması allak bullak eden ve o aksam beklediği arkadaslarının kimler oldugunu merak ettiren esrarengiz,mide bulandırıcı,yıkıcı,ve bol soru işaretli ama aslında cevaplar dikkatli bakılınca ortada olan bir olume sahip, insanın inanasının gelmediği,olumu gercekten dehset ve vahset sentezi ,inanılmaz duygular icinde bırakıp işte boyle sacmalatan kaydırılan gelecek...
  • forever j şarkısını dinlerken andım yine kendisini, gençliğimizin güzelliklerinden birisiydi onun sesi ve çaldıkları.
  • ölümü hakkındaki haberleri okurken maktulün ve sanığın erkek olduğu cinayetlerin birçoğunun ardından polise ve medyaya(?)ifade verirken söylenen "bana ilişki teklifinde bulundu" bahanesinin sanık avukatlarının götlüğünden mi yoksa gerçekten mi bu nedene dayandığını düşündüren son arkadaş kurbanı...*
  • hayatının iki senesini izmir fen lisesinde geçirmiş, hocalar ile münasebetleri okuldan atıldığı veya ayrılmak zorunda bırakıldığı tarihten 8 sene sonra bile dedikodu/efsane konusu olabilmiş, popüler yüzünün dışında drum n bass sevmekte ve icra etmekte idi
  • katil zanlısı 28 yıla mahkum edilen eski power fm çalışanı, güzel insan.
  • number one fmin ilk dönemlerinde o zaman lise öğrencileri olan bizlerin kalbinde sesi ve tarzıyla özel bir yere sahip olan, yeni bir heyecanın* eşiğindeyken hayatı bu biçimde terketmesi ile bize hayatın aslında böyle bir şey olduğunu, tüm çirkinliklerin yanı başımızda olduğunu gösteren, içindeki iyiliği yüzüne yansıyan insan. ellerimin titremesine ve kalbimin çarpmasına hala engel olamıyorum.
  • kisa kut parmaklari vardi bu arkadsin taaaa yillar evelinden hatirladiim kadariyle..uzatinca kivriklasan bi de saclari.
    yeri bol muzikli bir cennet olsun
hesabın var mı? giriş yap