1009 entry daha
  • oynarken testislerim ağrıdığı için bıraktığım oyundur. kesinlikle ironi veya şaka değildir tüm coinlerimle paket açıp bıraktım kanser oyunu.
  • seriyi fifa 19'da bırakmıştım. hem zamanın yoktu hem de laptopu tv ye bağlayıp 4k kalitede en son bu oyunu oynayabiliyordum. fifa 23'ün cracklendigini öğrenince fc 24ü alıp arada oynarım dedim. ki emektar laptop 900p'de ancak 60fps veriyor :')

23 ile kıyaslama yapamıyorum, çok oynamadım. 19 ile kıyaslandığımda ise oyunun oldukça yavaşladığını söyleyebilirim ki bence yavaşlaması gerekiyordu. sadece yön tuşları kullanarak vücut çalımı atmak oldukça gerçekçi bir hissiyat yaratıyor. daha önceki senelerde kanattan koşuya başladığımda futbolunun yeteneklerinden bağımsız şekilde hep aynı şekilde ters yöne hamle yapabiliyordum, keza defans oyuncusu da tak diye duruyor ve bana hamle yapabiliyordu.

bu olay bu sene oldukça azalmış. futbolcuların fiziksel özellikleri ve yeteneklerini hissediyorsunuz. özellikle dribling ve top kontrollerinde.

defans olayı ise gerçekten baştan yaratılmış. klasik defans tekniği çalışmıyor. sakince ve akıllıca defans yapmaya çalışmak gerekiyor. hücum kadar defans için de zihin çalıştırmamızı istiyorlar.

son olarak; oyun kazanmanızı istiyorsa kazanıyor, kaybetmenizi istiyorsa kaybediyorsunuz. samsunspor ile kariyer modda oynuyorum. son maçım galatasaray ileydi, ben 3 şut çektim 2 gol atım, gs 17 şut çekti ve birçoğu karşı karşıya bariz gol şansı idi. direkt dönenler de vardı. 1 gol attı. %70 topla oynama vardı. buna benzer birçok maç oldu. tersini de yaşadığım da oldu. keşke olmasa.
  • animasyon geçişlerine geçirdiğimin oyunu. koskoca ea optimizasyon problemini çözemedi şu oyunun.
  • sürekli korner olan oyun. kariyer modunda okan hocamla oynuyorum. savunma fecaat. bir kere tactical defending'ten legendary miydi ya da legacy defending mi ne ise ona geçmek lazım. bu da tek başına yetmiyor. oyuncular bön bön bakıyor yanından geçen adama.

kaleye her şut geldiğinde de kaleci kornere çeliyor. bi şeyi de tut be kardeşim. oyuncular da genel olarak hiç gerçeğine benzemiyor. arkadaşım almış onun oyunundan ilerliyorum. yoksa para verilmez buna.
31 entry daha
hesabın var mı? giriş yap